نصب برنامه PlexVPN for TV برای تلویزیون هوشمند


نصب برنامه PlexVPN for TV برای تلویزیون هوشمند

دانلود فیلتر شکن فعال PlexVPN for TV از گوگل پلی

با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین شدت پیدا کردن محدودیت‌ ها ما مجبور هستیم که فیلتر شکن‌ ها را بر روی انواع دستگاه‌ های خود نصب کنیم. به صورتی که تمامی کاربران حداقل یک فیلتر شکن بر روی گوشی های خود و همچنین کامپیوترشان دارند. اما چون بیشتر تلویزیون‌ ها جدیداً هوشمند شده‌اند و به وسیله آن ها فیلم‌ های مختلف را تماشا می‌ کنیم، حتی با استفاده از آن ها وارد گوگل می شویم، نیاز داریم که برای تلویزیون خود هم فیلتر شکن نصب کنیم.
اما هر فیلتر شکنی متناسب با تلویزیون نمی‌ باشد و بر روی آن نصب نمی‌ شود. اما فیلتر شکن PlexVPN for TV یکی از برنامه‌ های پرکاربرد در کشور ما می‌ باشد که نسخه گوشی و ویندوز آن وجود دارد. و حال برای کاربران ایرانی نسخه تلویزیون را هم قرار داده است. تا ما بتوانیم این فیلتر شکن را بر روی تلویزیون خود نصب کنیم و به راحتی به خدمات دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image 3

کار با فیلتر شکن PlexVPN for TV به چه صورت است؟!

این برنامه هیچ فرقی با دیگر فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ندارد و مانند آن ها دارای گزینه اتصال خودکار و لیست سرور های نامحدود می‌ باشد. که با اتصال به یکی از آن ها به راحتی می‌ توانیم موقعیت مکانی خود را تغییر دهیم و به داده های مد نظرمان دسترسی پیدا کنیم.
فقط کافی است به یکی از سرور های جهانی این برنامه که سرعت عالی هم دارند متصل شویم و با تغییر دادن موقعیت مکانی خود هر نوع محدودیتی را دور بزنیم.

  دانلود فیلتر شکن فری فایر

با فیلتر شکن PlexVPN for TV چه خدماتی را می توان رفع سانسور کرد؟!

به صورت کلی این فیلتر شکن برای انواع خدمات محدود شده ساخته شده است و به وسیله آن می‌ توانیم انواع محدودیت‌ ها را از بین ببریم. اما کاربرد اصلی این برنامه برای سایت‌ های فیلتر شده مخصوص فیلم می‌ باشد. که به وسیله آن می‌ توانیم انواع ویدیوها و فیلم‌ ها را بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *