دانلود فیلتر شکن‌ Pleasure VPN برای گوشی های آیفون


دانلود فیلتر شکن‌ Pleasure VPN برای گوشی های آیفون

دانلود برنامه رایگان Pleasure VPN برای ویندوز

استفاده از یک فیلتر شکن پرسرعت و قوی مانند برنامه Pleasure VPN به شما کمک می کند تا بتوانید تمام محدودیت های موجود در کشور خود را در یک چشم به هم زدن از‌ بین ببرید. علاوه بر آن شما می توانید برنامه های دلخواهتان را به سادگی برای خود نصب کنید و از امکانات آن ها بهره مند شوید بدون اینکه فیلتری برای شما در نظر گرفته شود.

نماگرفت

اتصال راحت به سرور های پرسرعت برنامه Pleasure VPN

تمامی سرور هایی که در این فیلتر شکن وجود دارد، از سرعت بالایی برخوردار است. زیرا تمام آن ها قبل تست شده اند و اتصال به آن ها به سرعت برقرار می شود. شما برای اینکه بتوانید به یکی از آن ها متصل شوید، فقط کافی است سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. سپس با برقرار شدن اتصالتان می توانید در سایت ها و برنامه های مختلف به گشت و گذار بپردازید.

از رمز های عبور خود محافظت کنید

یکی از قابلیت های مهم این فیلتر شکن محافظت از اطلاعات خصوصی شما است. که با این کار از داده های شما محافظت می کند. زیرا این برنامه به داده های شما دسترسی ندارد و نمی تواند آن ها را در اختیار اشخاص ثالث بگذارد. در نتیجه شما می‌ توانید با امنیت بسیار بالا از این برنامه استفاده کنید.

نماگرفت

فیلتر شکن Pleasure VPN بدون محدودیت زمانی و مکانی

همانطور که گفته شد اتصال به سرور های این برنامه بسیار آسان است. ولی نکته قابل توجه این است که وقتی به یکی از سرور های این برنامه متصل می شوید، هیچ گونه محدودیتی برای شما ایجاد نمی شود. یعنی بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید به هر اندازه که می خواهید در سایت های مختلف آنلاین شوید. و از این فیلتر شکن برای انجام کارهای روزمره خود حتی تماشا کردن فیلم ها به صورت آنلاین استفاده کنید.

  دانلود gate vpn برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *