نصب رایگان Pix VPN برای موبایل قدیمی اندروید


نصب رایگان Pix VPN برای موبایل قدیمی اندروید

دانلود فیلتر شکن فعال Pix VPN با لینک مستقیم

برای دسترسی به سایت‌ های فیلتر شده و اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام و اینستاگرام یکی از بهترین راه‌ها نصب فیلتر شکن قدرتمند Pix VPN می‌ باشد. که ما می‌ توانیم این برنامه را از طریق گوگل پلی به صورت رایگان برای خود نصب کنیم و با روشن کردن این فیلتر شکن تمام محدودیت‌ های گفته شده را دور بزنیم.

نحوه ورود به فیلتر شکن Pix VPN

جهت ورود به این فیلتر شکن در ابتدا لازم است که ما اکانت خصوصی برای خود ایجاد کنیم. که ثبت نام در این برنامه اصلاً کار دشواری نیست.
همچنین اگر ما قبلاً در این برنامه ثبت نام کرده باشیم فقط کافی است رمز عبور خود را وارد کنیم تا بتوانیم از خدمات این برنامه استفاده کنیم.

Screenshot image 2

خرید اکانت پرمیوم فیلتر شکن Pix VPN با تخفیف

درست است که این فیلتر شکن دارای سرور های رایگان و پرسرعت می‌ باشد اما در این برنامه اکانت پرمیوم نیز وجود دارد. که ما می‌ توانیم به صورت یک ساله آن را خریداری کنیم و از خدماتش بهره ببریم. که بهتر است زودتر این کار را انجام دهیم چون این فیلتر شکن بر روی اکانت پرمیومش تخفیف ویژه‌ای گذاشته است تا بتوانیم با بهترین قیمت آن را خریداری کنیم.

Screenshot image 3

دارای پشتیبانی آنلاین

یکی دیگر از بهترین ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد پشتیبانی آنلاین می‌ باشد. یعنی ما می‌ توانیم به صورت آنلاین با پشتیبان‌ های این برنامه تماس برقرار کنیم و مشکل به وجود آمده را به آن ها بگوییم.

  دانلود فیلتر شکن پولی JLVPN برای گوشی

Screenshot image 5

حفاظت از داده های خصوصی

در آخر هم این فیلتر شکن به ما کمک می‌ کند تا علاوه بر اینکه بتوانیم از داده‌ های موجود در گوشی همراه خود محافظت کنیم. بتوانیم فعالیت‌ های خود را ایمن نگه داریم تا افراد ناشناس متوجه نشوند که ما در اینترنت چه فعالیتی انجام می‌ دهیم و موقعیت کشور ما در کجا قرار دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *