دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی Pink VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پرسرعت و قوی Pink VPN برای اندروید

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن پینک وی پی ان

با نصب فیلتر شکن ها شما می توانید به سادگی تمام محدودیت ها و فیلترینگ موجود در کشور خود را از بین ببرید. و هر سایتی که قبلا امکان دسترسی به آن را نداشتید برای خود باز کنید. ولی این فیلتر شکنی که برای خود نصب می کنید باید از امنیت بالایی برخوردار باشد وگرنه اطلاعات شما به خطر می‌افتد. یکی از ایمن ترین برنامه ها در این زمینه فیلتر شکن Pink VPN است. که با سرور های رمزگذاری شده آن، می توانید هر فیلترینگی را برطرف کنید.

وجود سرور های پرسرعت در برنامه Pink VPN

فیلتر شکن پینک وی پی ان دارای سرور های پرسرعتی در کشور های متنوع است. که شما می‌ توانید با اطمینان خاطر یکی از این سرور ها را انتخاب کنید و به آن متصل شوید. تعداد زیاد سرور ها در این برنامه باعث می شود تا شما هیچگاه اتصالتان قطع نشود. و بتوانید همیشه در سایت های مختلف به مرور و گشت و گذار بپردازید. و از سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد لذت ببرید.

امنیت اتصال شما هنگام وصل شدن به وای فای های ناامن

اگر با اینترنت عادی به وای فای های ناامن متصل شوید، به احتمال زیاد امنیت شما به خطر می‌ افتد. و افراد ناشناس می‌ توانند اطلاعات شما را به سرقت ببرند. ولی هنگامی که به یکی از سرور های این فیلتر شکن متصل می شوید دیگر هیچ کس قادر نخواهد بود به اطلاعات شما متصل شود. بنابراین هر مکان ناامنی برای شما به صورت خصوصی در می آید. تا بتوانید به سادگی در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید.

  دانلود فیلتر شکن TikVPN Lite نسخه مود شده

نماگرفت

اتصال ساده و خودکار به سرور های برنامه Pink VPN

یک قابلیت مهم در این برنامه اتصال خودکار به سرور های آن است. یعنی با لمس گزینه اتصال در این برنامه این فیلتر شکن به صورت خودکار برایتان یکی از بهترین سرور ها را انتخاب می‌ کند. تا بتوانید با اتصال به آن مروری خصوصی داشته باشید. و حتی اگر اتصال شما قطع شود، خود برنامه دوباره یک سرور عالی برای شما انتخاب می‌ کند. تا هیچگاه اتصال شما قطع یا ضعیف نشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *