دانلود فیلتر شکن جدید Piko VPN با لینک های مستقیم


دانلود فیلتر شکن جدید Piko VPN با لینک های مستقیم

نصب رایگان Piko VPN برای کامپیوتر

دلیل باز نشدن بیشتر سایت‌ های موجود در کشور و برنامه‌ هایی مانند اینستاگرام، یوتیوب، واتساپ و تلگرام فیلتر بودن آن ها است. که ما برای از بین بردن این مشکل بهتر است که از یک فیلتر شکن استفاده کنیم. البته راه‌ های دیگری هست که توصیه نمی‌ شود. چون هم سخت و همچنین امنیت شما را به خطر می‌ اندازند. اما اگر شما فیلتر شکن Piko VPN را به صورت رایگان بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید. به سادگی می‌ توانید به انواع محدودیت‌ ها غلبه کنید.

دارای بیش از ۱۰۰ سرور

یکی از ویژگی‌ های بسیار خوبی که این فیلتر شکن دارد، سرور های پرتعداد و نامحدود این برنامه می‌ باشد. که در بیش از ۱۰۰ کشور وجود دارد. به همین دلیل به راحتی می‌ توانید به آن ها متصل شوید بدون اینکه محدودیتی برای شما به وجود آید یا اتصال شما قطع شود. علاوه بر آن نامحدود بودن سرور ها کمک می کند تا شما بتوانید به هر اندازه و در هر زمانی از این برنامه و خدماتش استفاده کنید و فیلترینگ ها را دور بزنید.

Screenshot image

انتخاب بهترین سرور برنامه Piko VPN به صورت خودکار

همانطور که گفته شده این برنامه دارای سرور های پرسرعتی در کشور های مختلف می‌ باشد. که شما می‌ توانید به صورت دستی به آن ها متصل شوید. اما به دلیل وجود اتصال خودکار این در این برنامه می‌ توانید با لمس کردن این گزینه، با سرعت عالی به یکی از پرسرعت‌ ترین سرورها متصل شوید و از اینترنت نامحدود در کشور استفاده کنید.

  دانلود هات اسپات شیلد برای کامپیوتر

Screenshot image

دستیابی به تمام خدمات جهانی

شما علاوه بر اینکه با فیلتر شکن Piko VPN می‌ توانید به شبکه های اجتماعی مختلف دسترسی پیدا کنید. به راحتی می‌ توانید بازی‌ های مورد نظر خود را بر روی دستگاهتان نصب کنید و به صورت آنلاین بازی کنید. چون این برنامه سرعت و پینگ مناسبی را برای شما فراهم می‌ کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *