دانلود فیلتر شکن Pani VPN با لینک مستقیم + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Pani VPN با لینک مستقیم + نسخه جدید

دانلود فیلتر شکن اندروید پانی وی پی ان

با فیلتر شکن پرسرعت Pani VPN شما می توانید به سادگی هر محدودیتی در کشور خود را از بین ببرید. و بدون اینکه امنیت اطلاعاتتان به خطر بیفتد، برنامه های مختلف مانند تلگرام را نصب کنید. و از امکانات آن ها مانند تماس های صوتی و ویدیویی بهره‌مند شوید.

حفاظت از اطلاعات شخصی

ایجاد یک اتصال قوی توسط این فیلتر شکن و سرور های پرسرعتش، برای شما باعث یک اتصال پایدار می شود. تا شما بتوانید در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. و بدون اینکه اطلاعات شما به سرقت برود هر چیزی را دانلود کنید. علاوه بر آن این برنامه هیچگاه نمی گذارد اتصال شما ضعیف شود و یا اطلاعاتتان به دست افراد ناشناس بیفتد.

تماشای ویدیو های مختلف در سراسر کشور

امروزه بسیاری از فیلم‌ ها فیلتر و یا سانسور شده اند و ما نمی‌ توانیم در سایت های مختلف آن ها را تماشا کنیم. ولی به وسیله این فیلتر شکن می توانیم هر فیلم و سریالی که می خواهیم را با بالاترین کیفیت و سرعت تماشا کنیم. و یا حتی آن ها را از سایت های مختلف برای خود با سرعت بالا دانلود کنیم.

وجود سرور های نامحدود در برنامه Pani VPN

تمام سرورهای این برنامه به صورت کاملا نامحدود در اختیار شما قرار می گیرند. و هرگاه به یکی از آن ها متصل شوید، بدون اینکه اتصال شما قطع و یا ضعیف شود می توانید به هر چیزی که فیلتر شده است دسترسی پیدا کنید. و در این هنگام اتصال شما به هیچ عنوان ضعیف و یا قطع نمی شود. تا بتوانید به سادگی به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

  دانلود بهترین فیلتر شکن حال حاضر

Screenshot image

افزایش سرعت هنگام بازی کردن

این برنامه داراس سرعت بسیار بالایی است. شما به کمک این سرعت بالا می‌ توانید به بازی کردن بپردازید. چرا که این برنامه سرعت شما را هنگام بازی کردن پایین نمی آورد. بلکه با افزایش سرعت اتصال شما و کاهش پینگتان هنگام بازی کردن تجربه بی نظیر از یک گیم پلی روان را به شما هدیه می‌کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *