نحوه دانلود و نصب Otter VPN نسخه آپدیت شده


نحوه دانلود و نصب Otter VPN نسخه آپدیت شده

دانلود فیلتر شکن Otter VPN برای کامپیوتر + نامحدود

با توجه به شدید شدن محدودیت‌ ها نیاز ما به فیلتر شکن‌ های قوی و پرسرعت روز به روز بیشتر می‌ شود. بهتر است که از وی پی ان‌ های قوی استفاده کنیم. تا دیگر لازم نباشد هر دفعه فیلتر شکن‌ های مختلف را بر روی دستگاه خود نصب کنیم. یکی از برنامه‌ هایی که هم سرعت بالایی دارد و هم ایمنی عالی را در اختیار ما می‌ گذارد برنامه Otter VPN نام دارد.

چگونه به سرور های Otter VPN متصل شویم؟!

روند کار با این فیلتر شکن مانند دیگر وی پی ان‌ ها می‌ باشد فقط کافی است به صورت دستی یا خودکار یکی از سرور های این برنامه را انتخاب کنیم و بر روی آن ضربه بزنیم.
اگر از قابلیت اتصال خودکار استفاده کنیم و بر روی آن ضربه بزنیم صفحه‌ای برای ما باز می‌ شود که در آن نوشته است که برنامه را اصلاً ترک نکنیم و در این صفحه باقی بمانیم. تا این برنامه بتواند روند اتصال خود را طی کند و یک سرور پایدار برای ما ایجاد کند.

نکته منفی هنگام اتصال به فیلتر شکن Otter VPN

درست است که این فیلتر شکن دارای ویژگی‌ های بسیار عالی می‌ باشد و می‌ تواند سرعت خوبی را برای ما فراهم کند. اما یک ویژگی منفی دارد و آن هم این است که در بیشتر مواقع مدت زمان طولانی طول می‌ کشد تا ما بتوانیم به سرور های این برنامه متصل شویم. و این موضوع به خاطر این است که این فیلتر شکن سرورها را تک به تک مقایسه می‌ کند تا بتواند بهترین نوع را برای ما انتخاب کند. که هم متناسب با سرعت اینترنت ما باشد هم بهترین سرعت را داشته باشد.

حفاظت از داده های شخصی با افزایش ایمنی

همانطور که گفته شد این برنامه یکی از بهترین انتخاب‌ ها برای ما است. چون علاوه بر سرعت بالا دارای ایمنی عالی نیز می‌ باشد. که این موضوع در درجه اول به خاطر پنهان کردن موقعیت مکانی ما می‌ باشد. و گزینه خوب دیگری که این فیلتر شکن دارد تونل‌‌ های رمزگذاری شده‌اش می‌ باشد که در این صورت می‌ تواند از تمام اطلاعات ما محافظت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *