دانلود فیلتر شکن Online Vpn برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Online Vpn برای اندروید با لینک مستقیم

فیلتر شکن نامحدود آنلاین برای کامپیوتر

فیلتر شکن Online Vpn به شما امکان می دهد به وب سایت ها و برنامه های مورد علاقه خود، در هر جایی یا هر زمانی دسترسی داشته باشید. همچنین با Wi-Fi، LTE/4G، 3G و همه حامل های داده تلفن همراه کار می کند.
بنابراین از دسترسی سریع، ایمن و خصوصی به اینترنت لذت ببرید . هنگام مرور داده های شما رمزگذاری شده و فعالیت های آنلاین شما کاملاً ناشناس باقی می ماند.

دانلود فیلترشکن بوست اندروید

 

دانلود فیلترشکن UltrafastVpn برای اندروید

 

رمزگذاری و ایمن سازی اطلاعات شما توسط برنامه Online Vpn

یک برنامه رایگان و کاملا نامحدود کمیاب در بازار است که اینترنت شما را با حفاظت درجه نظامی ایمن می کند.
حریم خصوصی شما اولویت اصلی ما است و ما اطلاعات شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم. در نتیجه همیشه IP شما را پنهان می کند و داده های شبکه شما را رمزگذاری می کند. تا از فعالیت های آنلاین شما در برابر نظارت و کنترل توسط هکرها محافظت کند.

دسترسی به نقاط اتصال وای فای

یکی از بهترین فیلتر شکن های فوق سریع است که به شما امکان دسترسی رایگان برای رفع انسداد وب سایت ها و دور زدن وای فای ها در سراسر کشور را تنها با یک ضربه می دهد. همچنین با بهینه سازی برای اندروید، به محافظت از امنیت نقطه اتصال Wi-Fi شما کمک می کند و از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می کند. در نتیجه با اتصال به هر سروری از این برنامه شما کاملاً ناشناس و ایمن هستید.

  کد dns برای پابجی

اتصال به هر دستگاهی با Online Vpn

با نصب این برنامه قوی بر روی گوشی یا کامپیوتر خود به طور همزمان در سراسر سیستم عامل های اصلی برای همه دستگاه های شما مثل تلفن های هوشمند، تبلت ها، دسکتاپ و لپ تاپ کار می کند. با ایجاد یک حساب به شما امکان می دهد به طور همزمان به پنج دستگاه متصل شوید و از مرور سریع لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *