دانلود فیلتر شکن ONCE VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن ONCE VPN برای ویندوز

دانلود فیلتر شکن اندروید ONCE VPN

به وسیله فیلتر شکن کاربردی و رایگان ONCE VPN ‌ به راحتی و با سرعت بالا می‌ توانید به تمام وب سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و با ایمنی بالا بازی های مورد علاقه خود را انجام دهید، بدون اینکه از سرعت مرور شما کاسته شود.‌ همچنین در این بین امنیت اطلاعات شما کاملا تضمین می شود و هیچ شخص ناشناسی نمی تواند در مرور شما دخالت کند.

دانلود فیلترشکن کاکرا اندروید

دانلود فیلترشکن Speedy Quark Vpn برای اندروید

رمزگذاری قوی

این فیلتر شکن قابل اعتماد تمام ترافیک اینترنتی شما را با سرور های پر قدرتی که دارد رمزگذاری می کند. و این کار باعث می‌ شود تا اطلاعات و حریم خصوصی شما کاملاً ناشناس باقی بماند. و در برابر افراد هکر غیر قابل نفوذ باشد. بنابراین اگر می خواهید هنگام مرور در سایت ها کاملا ناشناس بمانید، فقط کافی است این برنامه را برای خود نصب کنید.

سرعت بالای فیلتر شکن ONCE VPN

این فیلتر شکن دارای سرور های پرسرعتی است که شما می توانید با هر نوع اینترنتی به آن متصل شوید و هنگام اتصال هیچ افت سرعتی شامل شما نمی شود. همچنین باعث می شود که شما بتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی به کارهای مختلف روزانه خود برسید. برای مثال به تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین و با کیفیت عالی بپردازید.

پنهان کردن اطلاعات خصوصی

تمام اطلاعات شخصی و خصوصی شما توسط پروتکل های پیشرفته این برنامه رمزگذاری و پنهان می شود. در این صورت هیچ کس نمی تواند به آن ها دسترسی پیدا کند. علاوه بر آن دارای ویژگی های بسیار دیگری است که تمام رمز های عبور و اطلاعات شخصی شما را محافظت می کند. و هیچ کس نمی تواند به آن ها دسترسی پیدا کند، پس همیشه ناشناس می‌ مانید.

  دانلود vpn for android

Screenshot image

اتصال آسان به برنامه ONCE VPN

این برنامه دارای محیطی ساده با روش اتصال آسان است. یعنی هر کسی می‌ تواند به آن متصل شود و به صورت نامحدود در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازد. علاوه بر آن شما می توانید به راحتی بر روی سرور های موجود در این برنامه کلیک کنید. تا بتوانید یک اتصال پر قدرت و بدون محدودیت زمانی برای خود ایجاد کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *