دانلود فیلتر شکن جدید OK VPN 2023 برای اندروید


دانلود فیلتر شکن جدید OK VPN 2023 برای اندروید

دانلود لینک مستقیم برنامه OK VPN 2023 بدون قطعی

فیلتر شکن‌ ها جزو برنامه‌ های اصلی در کشور ما می‌ باشند که ما حتماً باید یکی از آن ها را برای خود نصب کنیم. روزانه تعداد زیادی فیلتر شکن وارد بازار می‌ شوند که یکی از این فیلتر شکن‌ های جدید برنامه OK VPN 2023 است. با اینکه این برنامه به تازگی وارد بازار شده است، اما توانسته خدمات خوبی را به کاربران خود ارائه دهد. که ما چند مورد از آن ها را در ادامه نام می‌ بریم:

Screenshot image

لیست نامحدود سرور ها

اگر این فیلتر شکن را برای خود نصب کنید، با لیست نامحدودی از سرور ها روبرو می‌ شوید. که با توجه به سرعت آن ها می‌ توانید پرسرعت‌ ترین را برای خود انتخاب کنید. علاوه بر سرعت، آدرس و اسم آن سرور در زیرش به صورت دقیق نمایش داده شده است. تا شما بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

خریداری سرور های پرسرعت در برنامه OK VPN 2023

البته اگر می‌ خواهید سرور های پرسرعت داشته باشید می‌ توانید اکانت‌ های مختلف این برنامه را خریداری کنید. البته خریداری این فیلتر شکن یک فرق با دیگر برنامه‌ ها دارد. و آن هم این است که شما باید این برنامه را بر اساس حجم خریداری کنید. که البته قیمت مناسبی هم دارد و پس از اینکه حجم خریداری شده تمام شد، شما دوباره باید این برنامه را شارژ کنید.

Screenshot image

قابلیت حذف سابقه

یکی از ویژگی‌‌ هایی که باعث افزایش امنیت شما می‌ شود، این است که در این برنامه می‌ توانید سابقه خود را پاک کنید. یعنی هیچکس متوجه نمی‌ شود که شما به چه سروری متصل شده‌ اید و در اینترنت چه فعالیت‌ هایی انجام داده‌‌ اید. بنابراین امنیت شما افزایش پیدا می‌ کند.

  دانلود پروکسی برای موبایل

فیلتر شکن OK VPN 2023 دارای زبان های مختلف

در این فیلتر شکن بیش از ۱۶ زبان روز دنیا وجود دارد. تا کاربران بتوانند به راحتی زبان برنامه را تغییر دهند و متناسب با نیاز خود از این فیلتر شکن و امکاناتش استفاده کنند و به راحتی هر نوع محدودیتی را از بین ببرند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *