نصب سریع Niche VPN نسخه اصلی + بدون محدودیت


نصب سریع Niche VPN نسخه اصلی + بدون محدودیت

دانلود لینک مستقیم برنامه Niche VPN برای ویندوز

یکی از جدید ترین فیلتر شکن‌ های موجود در کشور که به تازگی هم وارد بازار شده است، برنامه Niche VPN می‌ باشد. و تنها ۱۰۰۰ کاربر این برنامه را برای خود نصب کرده اند. ولی چون تعداد کاربران این فیلتر شکن کم است می‌ تواند خدمات بسیار خوبی را به ما ارائه کند. چون ترافیک بر روی سرور های این برنامه اعمال نمی‌ شود. در نتیجه ما می‌ توانیم با خیال راحت به این فیلتر شکن متصل شویم و فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهیم.

Screenshot image

روش کارِ فیلتر شکن Niche VPN

روش کار این فیلتر شکن به این صورت است که با پنهان کردن موقعیت مکانی ما باعث می‌ شود که بتوانیم به صورت ناشناس به انجام فعالیت‌ های دلخواه خود بپردازیم. چون آدرس کشور ما را به کشوری خارجی تغییر می‌ دهد. در این صورت ما می‌ توانیم وارد هر نوع سایت و برنامه خارجی بشویم. و به موارد دلخواه خود که قبلاً امکان دسترسی به آن ها را نداشتیم، دسترسی پیدا کنیم.

دریافت گیم پلی روان

وقتی به صورت دستی یا خودکار به سرور های این فیلتر شکن متصل می‌ شویم. به راحتی می‌ توانیم به انواع برنامه‌ های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنیم. علاوه بر برنامه‌ ها ما به راحتی می‌ توانیم هر نوع بازی که می‌ خواهیم را برای خود نصب کنیم. یا با بهترین سرعت و پینگ به صورت آنلاین بازی کنیم، بدون اینکه اتصال ما قطع شود.

  دانلود فیلتر شکن vpn force

Screenshot image

سرور های جهانی Niche VPN در هر کشوری

یکی از گزینه‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد سرور های پرسرعت آن می‌ باشد. که در کشور های مختلف قرار دارد و یک نکته‌ای که این برنامه دارد و ممکن است در بیشتر فیلتر شکن‌ ها آن را مشاهده نکنید. این است که این برنامه در هر کشور دارای سه سرور می‌ باشد. که حتی اگر کاربران این برنامه هم زیاد شوند ترافیکی بر روی این برنامه اعمال نمی‌ شود و می‌ تواند برای ما اتصالی پایدار ایجاد کند.

بنابراین با توجه به ویژگی‌ های گفته شده شما می‌ توانید با خیال راحت این فیلتر شکن قوی را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید و از خدمات مختلف این فیلتر شکن بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *