دانلود فیلتر شکن Next IN VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Next IN VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن اندروید و رایگان نکست این وی پی ان

از مهم ترین برنامه ها برای گوشی همراه فیلتر شکن Next IN VPN است. تا بتوانید به وسیله آن برنامه های دیگر را نصب کنید. همچنین بتوانید به تمامی محتوای موجود در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشید. شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی از سایت های اشتراک فیلم، به تماشای فیلم و سریال بپردازید. و از تماشای سریال و فیلم با بالاترین کیفیت و بدون سانسور لذت ببرید.

اتصال راحت به سرور های برنامه Next IN VPN

بدون توجه به اینکه با چه نوع اینترنتی به این برنامه متصل می شوید به راحتی می توانید سرور دلخواه خود را انتخاب کنید. و با ضربه زدن بر روی آن اتصال خود را ایجاد کنید. علاوه بر آن می توانید در زمان کمی اتصال خود را تغییر دهید و به یک سرور دیگر متصل شوید. این برنامه روزانه سرور های جدیدی را ارائه می‌ کند. که باعث می‌ شود همیشه سرعت شما بالا باشد و هیچ گاه دچار قطعی نشود.

Screenshot image

 

امکانات رایگان و نامحدود برنامه Next IN VPN

همه ویژگی هایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد به صورت کاملاً رایگان هستند. و برای اتصال به سرور های این برنامه نیاز به پرداخت هزینه نیست. زیرا تمام آن ها رایگان هستند و با یک کلیک می توانید به آن ها متصل شوید. البته با وجود رایگان بودن این سرور ها از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند. و شما می توانید به صورت نامحدود به آن ها متصل شوید و به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

  دانلود فیلتر شکن Mullvad Vpn برای اندروید

رمزگذاری از تمام داده های خصوصی

تمام امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد کاملا ایمن شده هستند. و وقتی از سایت ها بازدید می کنید، این برنامه تمام داده‌ های شما را رمزگذاری می‌ کند. تا اشخاص ناشناس نتوانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند. در این صورت می توانید با امنیت بسیار بالا به موارد محدود شده در کشور مانند برنامه های فیلتر شده، دسترسی پیدا کنید. و از تمام اطلاعات خود و موقعیت مکانیتان در هر زمان محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *