نصب رایگان NetonVPN با لینک مستقیم


نصب رایگان NetonVPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن NetonVPN نسخه جدید برای گوشی

راه‌های مختلفی برای دور زدن محدودیت موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ ها وجود دارد. اما بهترین و ایمن‌ ترین راه استفاده از یک فیلتر شکن با ویژگی‌ های عالی می‌ باشد. که برنامه NetonVPN می‌ تواند این ویژگی‌ ها را برای ما فراهم کند. چون علاوه بر سرعت بالا امنیت خوبی نیز دارد. بنابراین ما با خیال راحت می‌ توانیم این فیلتر شکن را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنیم و از خدمات آن استفاده کنیم.

مهم ترین خدماتی که فیلتر شکن NetonVPN به شما ارائه می کند:

دریافت سرعت بسیار بالا توسط سرور های نامحدود این فیلتر شکن که در کشور های مختلف وجود دارند.
مرور به صورت ایمن در سرتاسر جهان با خدمات امنیتی این برنامه
رمزگذاری تمام داده‌ های خصوصی ما با عبور پیدا کردن از تونل‌ های رمزگذاری شده
اتصال به سرور ها تنها با یک کلیک بر روی گزینه اتصال خودکار

Screenshot imageScreenshot image
پس از اتصال به صورت نامحدود مرور کنید

یکی از بهترین خصوصیت‌ هایی که این فیلتر شکن دارد این است که پس از اینکه اتصال شما برقرار شد. می‌ توانید به صورت نامحدود از این برنامه استفاده کنید. چون این فیلتر شکن محدودیت زمانی و مکانی برای استفاده ندارد. و شما می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید به سرور دلخواه خود متصل بمانید و به انجام فعالیت‌ های دلخواه خود بپردازید.

تست سرعت توسط NetonVPN

وقتی که شما به صورت خودکار یا دستی به سرور های پرسرعت این برنامه متصل شدید. می‌ توانید وارد گزینه تست سرعت این برنامه شوید و سرعت اتصالی خود را تست کنید. تا متوجه شوید که با چه سرعتی می‌ توانید در اینترنت مرور کنید. و در صورت نیاز می‌ توانید به صورت دستی یا خودکار اتصال خود را عوض کنید و به سرور پرسرعت‌ ترین متصل شوید.

  دانلود نسخه جدید فیلتر شکن BAZAR VPN برای اندروید

به صورت کلی با توجه به ویژگی‌ های گفته شده از جمله سرعت بسیار بالای سرور های این برنامه و امنیت مناسبی که توسط پروتکل‌ های امنیتی این فیلتر شکن برای شما فراهم می‌ شود. این برنامه می‌ تواند یک گزینه عالی برای دستگاه‌ های مختلف شما باشد. تا بتوانید به وسیله آن تمامی فیلترینگ‌ ها را از بین ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *