نحوه اتصال به NashVPN در گوشی اندروید جدید


نحوه اتصال به NashVPN در گوشی اندروید جدید

دانلود فیلتر شکن NashVPN برای ویندوز بدون محدودیت

وقتی صحبت از فیلترینگ موجود در کشور می‌ شود اولین چیزی که به ذهن ما می‌ رسد مسدود بودن سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف است. که برای از بین بردن این مشکل ما نیاز داریم که از یک فیلتر شکن پرقدرت استفاده کنیم. که می‌ توانیم وی پی ان مورد نظر خود را از گوگل پلی دانلود کنیم. فیلتر شکنی که می‌ خواهیم در اینجا درباره آن صحبت کنیم برنامه NashVPN می‌ باشد. که یک فیلتر شکن جدید است و می‌ تواند خدمات بسیار خوبی را در اختیار ما بگذارد.
پس از اینکه این فیلتر شکن را بر روی دستگاه خود نصب کردیم. فقط کافی است در آن ثبت نام کنیم. تا بتوانیم به راحتی از خدمات عالی این وی پی ان استفاده کنیم.

چگونگی اتصال به NashVPN تنها با یک کلیک

برای اینکه ما بتوانیم اتصال خود را به راحتی در این فیلتر شکن ایجاد کنیم فقط کافی است بر روی گزینه کانکتینگ این برنامه کلیک کنیم.
در این صورت این فیلتر شکن صفحه‌ای را باز می‌ کند که از ما می‌ خواهد چند ثانیه منتظر بمانیم تا ما را به یکی از پرسرعت‌ ترین سرور هایش متصل کند.
همچنین اگر خودمان بخواهیم به سروری خاص متصل شویم فقط کافی است وارد لیست سرور های آن شویم و به هر کشوری که می‌ خواهیم متصل شویم.

استفاده از سرور ها پرمیوم با ویژگی‌ های بهتر

سرور های رایگانی که این فیلتر شکن در سراسر جهان دارد و شما می‌ توانید به صورت خودکار یا دستی به آن ها متصل شوید. این برنامه دارای سرور های پرمیوم نیز می‌‌باشد که دارای یک گزینه جدا است. که اگر بر روی آن کلیک کنید می‌ توانید این نوع سرورها را خریداری کنید.
لازم به ذکر است که این نوع سرورها یک سری ویژگی‌ های جداگانه دارند که شامل موارد زیر می‌ شود:
سرعت بسیار بالا
امنیت عالی برای حفاظت از دستگاه ما
اتصال به سرور ها بدون تماشای تبلیغات
برخورداری از سرور های اختصاصی بدون قطعی

تغییر زبان اصلی برنامه NashVPN

یکی از گزینه‌ های خوبی که این فیلتر شکن در تنظیمات خود دارد این است که شما می‌ توانید به راحتی زبان اصلی این برنامه را تغییر دهید. که باعث می‌ شود راحت‌تر از این برنامه استفاده شود. یعنی افراد سراسر جهان می‌ توانند از این فیلتر شکن پرقدرت و تمام ویژگی‌ هایش بهره ببرند.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *