روش کار با برنامه Nab VPN بدون قطعی


روش کار با برنامه Nab VPN بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن رایگان Nab VPN برای موبایل اندروید

اگر دوست دارید ویژگی‌ های سرعت، امنیت، کیفیت و نامحدود بودن در یک فیلتر شکن وجود داشته باشد. و بتوانید برای خدمات مورد نیازتان از آن استفاده کنید. بهتر است که از فیلتر شکن Nab VPN استفاده کنید. چون این برنامه اتصالی قوی برای شما ایجاد می‌ کند تا بتوانید به تمام خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

آموزش استفاده از فیلتر شکن Nab VPN به صورت خودکار:

اگر دوست دارید روش استفاده از این برنامه را یاد بگیرید بهتر است همراه ما باشید چون ویدیو آموزشی این برنامه را برای شما قرار دادیم تا بتوانید راحت‌تر از خدمات آن استفاده کنید.
اما برای اینکه شما بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اتصال خود را به این برنامه ایجاد کنید فقط کافی است بر روی گزینه خودکار این برنامه کلیک کنید. پس از آن صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود که این برنامه از شما می‌ خواهد اصلاً این صفحه را ترک نکنید. تا بتواند برای شما سروری قوی انتخاب کند. این سرور بیشتر بر اساس موقعیت مکانی شما نیز می‌ باشد که پس از طی کردن این مراحل شما می‌ توانید به سروری قوی متصل شوید.

 

زبان فارسی و انگلیسی

یکی از مهم ترین ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد زبان آن می‌ باشد که علاوه بر زبان انگلیسی دارای زبان فارسی است. که تمام کاربران ایرانی می‌ توانند به راحتی از این برنامه قوی و فعال استفاده کنند.

تنها نکته منفی در فیلتر شکن Nab VPN

این فیلتر شکن دارای گزینه‌ های بسیار خوب و ویژگی‌ های عالی می‌ باشد که از جمله آن ها می‌ توان به سرعت بالا و ایمنی عالی اشاره کرد.
اما تنها نکته منفی که این برنامه دارد نمایش تبلیغات متعدد می‌ باشد و این موضوع به خاطر این است که این برنامه تمام خدماتش را به صورت رایگان و نامحدود در اختیار ما می‌ گذارد. پس ما موظف هستیم تبلیغاتی در این فیلتر شکن تماشا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *