دانلود فیلتر شکن اندروید MY TOM VPN بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن اندروید MY TOM VPN بدون قطعی

نصب فیلتر شکن رایگان و جدید مای تام وی پی ان

اگر می خواهید از تمام سایت های موجود در کشور بدون هیچ فیلترینگی استفاده کنید، می توانید فیلتر شکن MY TOM VPN را برای خود دانلود کنید. این فیلتر شکن به علت سرور های پرسرعتی که دارد برای شما یک اتصال قوی ایجاد می‌ کند. تا به وسیله آن بتوانید هر سایتی را باز کنید و فیلترینگ موجود در برنامه ها را دور بزنید. بنابراین این فیلتر شکن با ویژگی های عالی که در اختیار شما می گذارد یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود.

دریافت خدمات نامحدود و رایگان

هر ویژگی که در این فیلتر شکن وجود دارد و به آن اشاره کردیم به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. یعنی برای اینکه بتوانید به سرور های این برنامه متصل شوید لازم نیست هیچگونه هزینه ای پرداخت کنید. علاوه بر آن با وجود رایگان بودن، این سرورها کاملاً نامحدود هستند و به هیچ عنوان اتصال شما قطع یا ضعیف نمی شود.

Screenshot image

دسترسی آسان به سرور های پرسرعت برنامه MY TOM VPN

نصب این فیلتر شکن و دسترسی به سرور های از کار بسیار آسانی است به صورتی که شما به سادگی می توانید این برنامه را برای خود نصب کنید. و به یکی از سرور های پر قدرتش که در سراسر جهان وجود دارند متصل شوید. برای این کار کافی است بر روی سرور مورد نظر خود ضربه بزنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اتصال شما برقرار شود و اتصالی پرسرعت برای خود ایجاد کنید.

  دانلود فیلتر شکن رایگان ZenVpn نسخه اصلی

رمزگذاری اطلاعات خصوصی

یکی از قابلیت های خوبی که این فیلتر شکن دارد و باعث افزایش حریم خصوصی شما می شود، رمزگذاری داده های شما است. به این وسیله از تمامی اطلاعات خصوصی و مهم شما محافظت می‌ کند و نمی‌ گذارد هیچ شخص ناشناسی متوجه شود که شما در سایت های مختلف چه فعالیتی انجام می دهید. و یا موقعیت مکانی شما در کجا قرار دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *