روش راه اندازی برنامه قوی Monu VPN Pro برای سامسونگ


روش راه اندازی برنامه قوی Monu VPN Pro برای سامسونگ

دانلود فیلتر شکن نامحدود Monu VPN Pro نسخه جدید

یکی از کار راه اندازترین فیلتر شکن‌ ها در کشور ما برنامه Monu VPN Pro می‌ باشد که خدماتش را به صورت کاملاً نامحدود و رایگان در اختیار ما قرار می‌ دهد. این برنامه آنقدر پرسرعت و قوی می‌ باشد که شما می‌ توانید با استفاده از آن حتی شدید ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید.
به گونه‌ای که فقط کافی است این برنامه را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و حتی کامپیوتر خود نصب کنید. تا بتوانید از خدمات با ارزش آن برای دور زدن سانسور ها استفاده کنید.

اتصال به فیلتر شکن Monu VPN Pro به چه صورت است؟!

برای اینکه اتصال خود را در این فیلتر شکن به راحتی ایجاد کنید ما یک فیلم آموزشی کوتاه در این پست برای شما قرار دادیم. تا بتوانید راحت‌تر از این برنامه استفاده کنید.
اما این فیلتر شکن آنقدر محیط کاربری ساده و روانی دارد که برای اتصال فقط کافی است بر روی گزینه استارت کلیک کنید. که فیلتر شکن از شما می‌ خواهد یکی از سرورها را انتخاب کنید.
پس از آن باید وارد لیست سرور های این برنامه شوید و یکی از کشورها را به دلخواه انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. سپس دوباره بر روی گزینه استارت کلیک کنید تا در یک چشم به هم زدن اتصال شما ایجاد شود.

فیلتر شکن Monu VPN Pro در چه کشور هایی سرور دارد؟!

با اینکه این فیلتر شکن پرقدرت فقط در کشور های آلمان، آمریکا و فنلاند دارای سرور می‌ باشد. اما آنقدر قدرت بالایی دارد که می‌ تواند پاسخگوی نیاز تمام کاربران باشد و به شما این امکان را بدهد. تا بتوانید محدودیت‌ های شدید را از بین ببرید و به سانسور های مورد نظر خود غلبه کنید. بنابراین به هر کدام از این سرور های پرسرعت که بخواهید می‌ توانید متصل شوید.

افزایش حریم خصوصی آنلاین

یکی از فعالیت‌ هایی که این برنامه انجام می‌ دهد و ضمانت می‌ دهد که در طول اتصال شما این کار را برایتان انجام دهد. رمزگذاری تمام داده‌ های آنلاین شما می‌ باشد. به صورتی که وقتی به این برنامه و سرور هایش متصل شوید. تمام فعالیت‌ های شما ایمن می‌ شود و این برنامه می‌ تواند کاملاً از حریم خصوصی آنلاین شما حین مرور در کشور محافظت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *