دانلود فیلتر شکن رایگان Meteor VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Meteor VPN برای اندروید

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Meteor VPN برای کامپیوتر

ما می‌ خواهیم در این پست به شما یک فیلتر شکن پرسرعت و رمزگذاری شده را معرفی کنیم. که به وسیله آن می توانید هر سایت مسدود شده در کشور خود را باز کنید. و بدون اینکه امنیت اطلاعاتتان به خطر بیفتد، برنامه‌ های دلخواهتان را نصب کنید. این فیلتر شکن رایگان Meteor VPN نام دارد. و دارای سرورهای پرقدرتی از کشور های مختلف است. که به سادگی می‌ توانید به یکی از آن ها متصل شوید و مرور خود را به صورت نامحدود انجام دهید.

اتصال آسان تنها با یک ضربه

یکی از قابلیت های مهم این برنامه اتصال آسان به سرور های آن است. یعنی شما می توانید در یک چشم به هم زدن به یکی از سرور های این فیلتر شکن متصل شوید. فقط باید یک کشور را انتخاب کنید و بر روی آن ضربه بزنید. در این صورت اتصال شما برقرار می‌ شود و می‌‌توانید از سرعت بالایی که در اختیار شما قرار می دهد نهایت استفاده را ببرید. و به هیچ عنوان هنگام بازدید از سایت ها اتصال شما قطع نخواهد شد.

پنهان کردن موقعیت مکانی اصلی

وقتی توسط سرور های این برنامه به سایت های مختلف مراجعه می کنید، این فیلتر شکن به صورت خودکار برای شما یک آدرس جدید طراحی می‌ کند. تا به وسیله آن بتوانید مرور خود را انجام دهید. در این صورت اگر کسی قصد ردیابی و یا خرابکاری را داشته باشد این کار برایش غیر ممکن می شود و موقعیت شما به هیچ عنوان به دست افراد ناشناس نمی افتد. بنابراین امنیت شما کاملا تضمین شده است تا بتوانید مرور خصوصی و امن در سرتاسر کشور داشته باشید.

  دانلود فیلتر شکن TrainVpn برای اندروید

Screenshot image

رایگان بودن تمامی امکانات برنامه Meteor VPN

نکته قابل توجه در مورد این فیلتر شکن رایگان بودن تمامی خدمات آن می باشد. این خدمات رایگان که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند،‌ توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده اند. به گونه‌ای که امروزه چند هزار کاربر فعال از این فیلتر شکن برای دستگاه خودشان استفاده می کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *