دانلود فیلتر شکن Melon Vpn نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Melon Vpn نسخه اصلی

فیلتر شکن پرسرعت ملون برای اندروید

فیلتر شکن Melon Vpn به شما کمک می کند تا بتوانید تمام وب سایت های مسدود شده را به راحتی رفع انسداد کنید . همچنین می توانید برنامه هایی مثل یوتیوب ، تلگرام و اسنپ چت را که در کشور شما فیلتر شده اند را با سرعت بالا دانلود و بدون قطعی اینترنت به صورت رایگان مرور کنید.

 

دانلود فیلترشکن تومیتو اندروید

 

دانلود فیلترشکن Award Vpn برای اندروید

 

رمزگذاری نامحدود

این برنامه رایگان به شما امکان می دهد با سرور های نامحدود و سریع به هر کشور مورد نظر خود متصل شوید. همچنین می توانید از هر دستگاهی به این برنامه متصل شوید و بدون قطع شدن اینترنت به مرور در وب سایت ها بپردازید . با ملون وی پی ان به مرورگر ناشناس نیاز ندارید و به سادگی می توانید فیلتر شکن خود را روشن کنید و تمام ترافیک اینترنت شما مانند یک مرورگر ناشناس تایید شده کاملاً رمزگذاری می شود ‌.

افزایش امنیت با فیلتر شکن Melon Vpn

اتصال امن ما از جدید ترین فناوری‌ های رمزگذاری برای مرورگر شما استفاده می‌کند تا از تحت نظر گرفتن جاسوسان و سرقت داده‌ های مهم شما جلوگیری کند. همچنین IP شما را کاملا مخفی نگه می دارد و جایگزین موقعیت جغرافیایی شما برای رفع انسداد وب سایت ها در اینترنت می شود. شما آزاد هستید که از بین مکان های مختلف سرور VPN در سراسر جهان انتخاب کنید و هر سایتی را رفع انسداد کنید .

استفاده آسان از برنامه Melon Vpn

هنگام استفاده از این فیلتر شکن نامحدود ، هیچ پیکربندی خاصی مورد نیاز نیست. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب معتبر است و می توانید بلافاصله پس از نصب برنامه از آن استفاده کنید. همچنین هنگام مرور ، ما تمام اتصالات شما را از مرورگر به سایت مورد نظر رمزگذاری می کنیم تا از سرقت اطلاعات شخصی شما جلوگیری شود . علاوه بر آن این برنامه مانع از آن می شود که افراد دیگر متوجه شوند شما با این برنامه چه کاری انجام می دهید.

  دور زدن قطعی اینترنت با پروکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *