دانلود فیلتر شکن Mayi vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Mayi vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن پر سرعت Mayi vpnبا ویژگی های منحصر به فرد

فیلتر شکن Mayi vpn ابزاری است که به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ محدودیت جغرافیایی به اینترنت دسترسی داشته باشید. با استفاده از چندین سرور مختلف و‌ پر سرعت، می توانید یک اتصال کارآمد از دستگاه Android خود راه اندازی کنید تا بتوانید هر محتوایی را که مسدود شده است را در اختیار داشته باشید.
همچنین می توانید از این وی پی ان برای اجرای بازی های مورد علاقه خود که در برخی کشورها در دسترس نیستند با سرور های این فیلتر شکن ،استفاده کنید.

دانلود فیلترشکن اسنپ اندروید

دانلود فیلترشکن Mullvad Vpn برای اندروید

یکی از ویژگی های برنامه Mayi vpn

به شما این امکان را می دهد به راحتی از مکان های مختلف به اینترنت متصل شوید. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که روی دکمه ضربه بزنید. تا فرآیند اتصال به یکی از سرورهای پر سرعت موجود در لیست ارائه شده تکمیل شود و به آن سرور متصل شوید.

شما میتوانید این اپلیکیشن رایگان را در گوشی همراه خود از اندروید ۵ به بالا دانلود کنید . تنها با یک ضربه به سرورهای پرسرعت این برنامه متصل شوید و از اینترنت امن و ناشناس استفاده کنید.

امنیت بالای برنامه Mayi vpn

شعار انی فیلترشکن این است که در این اپلیکیشن ما هیچ گزارش از فعالیت های شما را نگه نمی‌داریم. همچنین از شما اطلاعات شخصی هنگام نصب برنامه نمی خواهیم و شما کاملا نا شناس باقی می مانید .
علاوه بر آن آدرس IP شما با یکی از آدرس های ما جایگزین می شود و به شما اطمینان داده می شود که فعالیت و مکان دستگاه شما به دست کسی نمیفتد و انگار این مکان به شما مرتبط نیست.

  دانلود فیلتر شکن اندروید VPN Proxy Server

نصب آسان

استفاده از Mayi vpn بسیار ساده است و همچنین بسیار ساده نصب می شود. فقط کافی است برنامه را دانلود کنید تا به راحتی و بدون نیاز به تلف کردن زمان با تنظیمات راه اندازی یا فرآیند ثبت چند مرحله ای بر روی گوشی همراه شما نصب شود .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *