نصب فیلتر شکن Mali VPN برای اندروید و آیفون


نصب فیلتر شکن Mali VPN برای اندروید و آیفون

دانلود مالی وی پی ان برای ویندوز

برای استفاده از خدمات روزمره ما می‌ توانیم از فیلتر شکن پرسرعت Mali VPN استفاده کنیم چون این برنامه با سرور های جهانی که دارد به ما کمک می‌ کند. تا با تغییر دادن موقعیت مکانی خود بتوانیم هر نوع فیلترینگی را از بین ببریم و به برنامه‌ هایی مانند تلگرام و اینستاگرام به راحتی دسترسی پیدا کنیم.

تعویض آدرس IP کشور ما با Mali VPN

همانطور که در ابتدا گفته شد این فیلتر شکن خارجی به ما کمک می‌ کند که با تغییر دادن موقعیت مکانی خود بتوانیم به خدمات خارج از کشور بدون هیچ سانسوری دسترسی پیدا کنیم. و فعالیت‌ های روزمره خود را در بستری ایمن انجام دهیم بدون اینکه ردیابی شویم.

صد در صد رایگان و بدون محدودیت

یکی دیگر از ویژگی‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که کاملاً رایگان و نامحدود می‌ باشد. و ما هر چقدر که بخواهیم می‌ توانیم از سرور های این برنامه استفاده کنیم بدون اینکه اتصالمان قطع شود. همچنین برای استفاده از این سرورها لازم نیست هیچ هزینه‌ای پرداخت کنیم.

لیست سرور های فیلتر شکن Mali VPN

اتصال خودکار به سرور های جهانی:

سرور هایی که به صورت رایگان در این فیلتر شکن قرار دارند حدوداً در ۹۰ کشور دنیا واقع شده‌اند. که شما می‌ توانید به صورت دستی هر یک از آن ها را که می‌ خواهید انتخاب کنید و اتصالی قوی برای خود ایجاد کنید.

امکان خرید سرور های پرمیوم:

علاوه بر امکان خرید سرور های پرمیوم در این فیلتر شکن وجود دارد. که برای این کار کافی است یکی از اکانت‌ های مورد نیاز در این برنامه را انتخاب کنید و سرور دلخواه خود را خریداری کنید. تا بتوانید از سرعت بالاتری استفاده کنید.

  دانلود فیلتر شکن SOLAR dVPN برای آیفون + نسخه جدید

اتصال به سرور های قدیمی :

همچنین یکی از گزینه‌ های جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که شما می‌ توانید مشاهده کنید که از قبل به چه سروری از این برنامه متصل شدید. این گزینه باعث می‌ شود که اگر سرور قبلی شما سرعت بالایی داشت دوباره بتوانید به آن متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *