دانلود فیلتر شکن LimeVPN برای گوشی های هوشمند


دانلود فیلتر شکن LimeVPN برای گوشی های هوشمند

دانلود نسخه جدید LimeVPN رایگان و نامحدود

یکی از پرکاربرد ترین برنامه‌ ها در کشور ما فیلتر شکن‌ ها هستند. چون ما به وسیله این برنامه‌ ها می‌ توانیم به اپلیکیشن‌ های دیگر و حتی سایت‌ ها دسترسی پیدا کنیم. بنابراین نیاز داریم که یکی از این برنامه‌ ها را بر روی دستگاه‌ های خود نصب داشته باشیم.
فیلتر شکن LimeVPN یکی از برنامه‌ های خوبی است که در گوگل پلی به صورت رایگان وجود دارد. و ما برای برطرف کردن نیازهای خود و رفع فیلتر کردن برنامه‌ های مختلف می‌ توانیم از آن استفاده کنیم.

ایجاد اکانت خصوصی

جهت ورود به این فیلتر شکن و استفاده از خدمات آن در ابتدا نیاز است که شما در این برنامه ثبت نام کنید و برای خود اکانت ایجاد کنید. برای این کار لازم است که یک نام و رمز عبور و ایمیل خود را وارد کنید. تا بتوانید اکانت شخصی خود را ایجاد کنید. البته اگر از قبل در این برنامه ثبت نام کرده باشید به راحتی می‌ توانید وارد این برنامه شوید.

Screenshot image

راه های مختلف برای اتصال به فیلتر شکن LimeVPN

برای اینکه ما بتوانیم به سرعت به پرسرعت‌ ترین سرور این فیلتر شکن متصل شویم. فقط کافی است بر روی گزینه اتصال سریع این برنامه کلیک کنیم. چون این گزینه می‌ تواند ما را به قوی‌ ترین سرور این فیلتر شکن متصل کند.

البته اتصال به صورت دستی نیز برای ما وجود دارد که فقط کافی از وارد لیست نامحدود سرور های این برنامه شویم. و با مقایسه سرعت کشورها با یکدیگر یکی از این نوع سرورها را برای خود انتخاب کنیم و با کلیک بر روی آن اتصالی پایدار و قوی برای خود ایجاد کنیم.

  دانلود فیلتر شکن Smart vpn proxy نسخه جدید

اتصال به LimeVPN با انواع داده های اینترنت

ویژگی مثبتی که این فیلتر شکن دارد این است که ما با انواع اینترنت‌ ها می‌ توانیم از این فیلتر شکن استفاده کنیم. و یکی از نکات عالی که این فیلتر شکن دارد این است که با وای فای به خوبی متصل می‌ شود. و ما می‌ توانیم اتصالی قوی برای خود ایجاد کنیم.

در کل پس از اتصال به سرور های این فیلتر شکن با روش‌ های مختلف ما می‌ توانیم آی پی کشور خود را پنهان کنیم. و به مرور خصوصی در کشور به صورت رایگان و نامحدود بپردازیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *