دانلود فیلتر شکن Legion Vpn با لینک مستقیم‌


دانلود فیلتر شکن Legion Vpn با لینک مستقیم‌

فیلتر شکن نامحدود لجیون برای اندروید

اکنون دسترسی به هر برنامه و یا رسانه اجتماعی بدون نگرانی در مورد محدودیت های اینترنت محلی با فیلتر شکن Legion Vpn آسان است. فقط کافی است به یک سرور VPN پرسرعت در مکان دیگری متصل شوید و با این کار به صورت رایگان به پلتفرم رسانه های اجتماعی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

دانلود فیلترشکن تراست اندروید

 

دانلود فیلترشکن Aox Vpn برای اندروید

از داده های خود با فیلتر شکن Legion Vpn در برابر هکرها محافظت کنید

هنگامی که به یک هات اسپات عمومی Wi-Fi متصل هستید، نام، رمز عبور و اطلاعات شخصی شما به راحتی در معرض خطر قرار می گیرند. اما این برنامه داده های شما را رمزگذاری می کند و امنیت در سطح بانکی را برای بهترین محافظت در اختیار شما قرار می دهد.

برقراری تماس های صوتی و تصویری

با لجیون وی پی ان کاربران می توانند تماس های صوتی و تصویری بدون وقفه ای را برای خود برقرار کنند. این ویژگی به کاربران کمک می کند تا از طریق رسانه های اجتماعی یا هر برنامه تماس محبوب با هر کسی که می خواهند تماس بگیرند. که به کاربران امکان می دهد تماس تصویری با کیفیت بالا را در رسانه های اجتماعی و سایر برنامه ها تجربه کنند. این کیفیت به این دلیل است که برنامه تضمین می کند که به هر کاربر پهنای باند اختصاصی با کیفیت بالا بدون هیچ محدودیتی در استفاده اختصاص داده شده است.

دسترسی به سرور های مختلف

بیش از 60 کشور از جمله آرژانتین، برزیل، کلمبیا، آلمان، هند، اندونزی، ایتالیا، روسیه، مکزیک، کره جنوبی، ترکیه، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا دارای سرور های پرسرعت است. که به صورت نامحدود می توانید به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید. تا به صورت خصوصی به هرچیزی مه در کشورتان مسدود شده است دسترسی پیدا کنید.

  خرید پروکسی تلگرام

رمزگذاری داده های خود با Legion Vpn

با استفاده از این برنامه ایمن، داده های شما به راحتی رمزگذاری می شود و امنیت درجه بالایی را به شما ارائه می دهد. شما از طریق یک تونل محافظتی می توانید وب را مرور کنید. در نتیجه برای شما اطمینان حاصل می کند که شما برای مجرمان سایبری غیر قابل دسترس هستید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *