دانلود فیلتر شکن LaPro Vpn برای اندروید + آخرین نسخه


دانلود فیلتر شکن LaPro Vpn برای اندروید + آخرین نسخه

فیلتر شکن سریع و‌ قوی لا پرو وی پی ان

فیلتر شکن LaPro Vpn یک ابزار فوق العاده سریع است که خدمات پروکسی کاملاً رایگان را ارائه می دهد. بدون ثبت نام ، فقط به یک کلیک ساده نیاز دارد تا به سریع ترین سرور وصل شود. شما می توانید به صورت ایمن و ناشناس در تمامی سایت های آنلاین گشت و گذار کنید. این فیلتر شکن به عنوان بهترین انتخاب شما برای انجام بازی های موبایل در سراسر جهان است.

دانلود فیلترشکن نکست اندروید

 

دانلود فیلترشکن Mythical Vpn برای اندروید

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

هنگام استفاده از برنامه ما کاملاً ناشناس و ایمن هستید .همچنین از داده های شما محافظت می کند تا به دست افراد خراب کار و‌ سودجو نیفتد.
علاوه بر آن می‌توانید از ترافیک شبکه خود در کانون های WiFi عمومی محافظت کنید و بدون اینکه ردیابی شود ، به صورت ناشناس و کاملا رایگان در هر سایتی مرور کنید.

اتصال خودکار به سرور های برنامه LaPro Vpn

حداقل 2 سرور در هر کشور وجود دارد که می توانید در هر زمانی از روز به آن ها متصل شوید. همچنین می توانید گزینه اتصال به سریع ترین سرور را انتخاب کنید تا نیازی به جستجوی دستی آن نباشد. با این سرور های پرسرعت هرگز نباید نگران محافظت از خود به صورت آنلاین باشید. زیرا کاملا محافظت شده باقی می مانید.

دسترسی آنلاین و نامحدود به فیلتر شکن LaPro Vpn

این برنامه برای محافظت از اطلاعات شما در برابر مهاجمان آنلاین ایجاد شده است. فقط کافی است به وسیله لینک های مستقیم آن را دانلود کنید و‌ به سرور های سریع متصل شوید. این کار باعث می شود به کاربران خود امکان دسترسی نامحدود به وب سایت های مسدود شده در مکان های مختلف را نیز بدهد.

  دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید

هیچ گزارشی ثبت نمی شود

این برنامه هیچ گزارشی از داده ها و مرور شما را ثبت نمی کند و همچنین فعالیت شما را نظارت نمی کند. فقط با اجازه دادن شما برای اتصال به سرور های پروکسی خصوصی که در کشور های مختلف است کار می کند . پس لازم نیست هیچ‌گونه نگرانی از بابت لو رفتن هر گونه اطلاعات خود داشته باشید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *