دریافت آسان برنامه جدید KVPN بدون محدودیت


دریافت آسان برنامه جدید KVPN بدون محدودیت

دانلود فیلتر شکن KVPN با لینک مستقیم

نصب فیلتر شکن قوی KVPN در گوشی همراه ما کمک می‌ کند تا بتوانیم به سادگی به تمام خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنیم و به فعالیت‌ های دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم. این فیلتر شکن دارای خدمات نامحدودی می‌ باشد و به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم سانسورها را از بین ببریم. بنابراین همراه ما باشید تا با ویژگی‌ های این فیلتر شکن آشنا شوید.

یک ضربه برای اتصال راحت

برای اینکه اتصال شما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به این فیلتر شکن ایجاد شود فقط کافی است بر روی گزینه خودکار این برنامه یک ضربه بزنید. تا بتوانید به راحتی به سرور های قوی این فیلتر شکن که در کشور های گوناگون قرار دارند متصل شوید.

Screenshot image 2

دسترسی نامحدود به خدمات KVPN

این فیلتر شکن با خدمات متعددی که دارد به شما این اجازه را می‌ دهد تا بتوانید بدون محدودیت‌ های زمانی و مکانی به خدمات دلخواه خود در کشور دسترسی پیدا کنید. و انواع سایت‌ های فیلتر شده و برنامه‌ هایی مانند تلگرام و اینستاگرام را به راحتی برای خود باز کنید.

Screenshot image 4

سرور های جهانی رایگان در KVPN

در این فیلتر شکن سرور های مختلفی وجود دارد که تمامی آن ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرند تا بتوانید به آن ها متصل شوید. لازم به ذکر است که این سرورها در انواع کشور های جهان قرار دارند و شما می‌ توانید به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید به سادگی متصل شوید.

  دور زدن محدویت ها از طریق blokade vpn

Screenshot image 3

دارای سرور های پرمیوم

البته این فیلتر شکن برای اینکه بتواند به شما خدمات بهتری را ارائه کند از سرور های پرمیوم نیز استفاده می‌ کند که شما می‌ توانید یکی از اکانت‌ های پرمیوم این برنامه را خریداری کنید. تا بتوانید از سرور های پرسرعت‌ این فیلتر شکن به هر اندازه که می‌ خواهید استفاده کنید.

تغییر آدرس آی پی

در آخر هم لازم به ذکر است که فیلتر شکن KVPN با تغییر دادن آدرس آی پی کشور شما باعث می‌ شود که بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید. همچنین این گزینه به شما کمک می‌ کند تا شناسایی و ردیابی نشوید و هیچ فرد ناشناسی متوجه کشور اصلی شما نشود.

Screenshot image 5


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *