دریافت رایگان برنامه Knife VPN برای کامپیوتر


دریافت رایگان برنامه Knife VPN برای کامپیوتر

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Knife VPN

یکی از مهم ترین ابزارها در گوشی‌ های همراه کاربران ایران فیلتر شکن‌ ها هستند. که به جز این برنامه‌ ها ما نمی‌ توانیم فیلترینگ‌ ها را از بین ببریم و از برنامه‌ هایی مانند اینستاگرام، تلگرام، اسنپ چت و یوتیوب استفاده کنیم.
بنابراین نصب یک برنامه قوی و جدید مانند Knife VPN به ما کمک می‌ کند. تا بتوانیم به خدمات گفته شده به راحتی دسترسی پیدا کنیم و از اطلاعات خصوصی موجود در دستگاه خود محافظت کنیم.

دسترسی به سرور های جهانی Knife VPN با پینگ مشخص

یکی از روش‌ هایی که شما می‌ توانید به این فیلتر شکن متصل شوید این است که وارد لیست سرور های نامحدود این برنامه شوید. و با مقایسه پینگ این سرور ها یکی از آن ها را انتخاب کنید.
انتخاب سرور های این برنامه بسیار آسان می‌ باشد. چون همانطور که گفته شد پینگ هر سرور به صورت دقیق در کنارش نمایش داده شده است. تا بتوانید یکی از بهترین آن ها را انتخاب کنید و با برقراری اتصال خود به انجام هر کاری که می‌ خواهید بپردازید.

Screenshot image

افزایش سرعت توسط Knife VPN با انواع اینترنت ها

یکی از مواردی که باعث شده از این فیلتر شکن با اینکه جدید می‌ باشد اما محبوبیت بالایی در بین کاربران خود پیدا کند. این است که با انواع اینترنت‌ ها سازگاری دارد. یعنی شما با هر اینترنتی که در اختیار داشته باشید می‌ توانید به این فیلتر شکن متصل شوید و از خدماتش استفاده کنید. همچنین سرعت اینترنت شما را افزایش می‌ دهد تا بتواند اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد کند.

  دانلود توک وی پی ان برای اندروید

Screenshot image

تنها یک ضربه برای اتصالی ایمن کافیست:

برای متصل شدن به این فیلتر شکن و استفاده از خدماتش شما لازم نیست مراحل پیچیده‌ای را طی کنید. چون تنها با یک ضربه می‌ توانید به این برنامه و یکی از سرور های پرسرعتش متصل شوید. و با سرعت بسیار بالایی که برای شما ایجاد می‌ شود به راحتی می‌ توانید بر محدودیت‌ ها غلبه کنید. علاوه بر آن این برنامه به صورت خودکار محیط شما را ایمن می‌ کند. تا بتوانید با خیال راحت در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف گشت و گذار کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *