نسخه آپدیت شده فیلتر شکن KeyMax VPN برای گوشی


نسخه آپدیت شده فیلتر شکن KeyMax VPN برای گوشی

دانلود فیلتر شکن فعال KeyMax VPN برای ویندوز

اگر خواستید برای خود فیلتر شکنی سریع و فعال نصب کنید و از ردیابی شدن داده‌ های خصوصی خود جلوگیری کنید، پیشنهاد ما به شما برنامه KeyMax VPN می باشد. چون به راحتی می‌ توانید این فیلتر شکن را از گوگل پلی برای خود دانلود کنید و از خدمات عالی که این فیلتر شکن در اختیار شما قرار می‌ دهد به صورت رایگان استفاده کنید.

چگونه در فیلتر شکن KeyMax VPN ثبت نام کنیم؟!

وارد شدن به این فیلتر شکن برخلاف بسیاری از برنامه‌ های موجود در کشور ما اصلاً کار دشواری نیست. درست است که باید در آن ثبت نام انجام دهیم اما اصلاً لازم نیست شماره همراه یا ایمیل خود را وارد کنیم و نگران این باشیم که اطلاعات خصوصی ما به سرقت بروند.
بلکه فقط کافی است یک رمز عبور شخصی و نام کاربری برای خود قرار دهیم تا بتوانیم به راحتی از این فیلتر شکن پرکاربرد استفاده کنیم.

Screenshot image 2

دارای محیطی بسیار ساده و اتصال راحت

یکی از گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن را از دیگر برنامه‌ ها متمایز کرده است و باعث شده است که کاربران به نصب این فیلتر شکن روی بیاورند. رابط کاربری بسیار ساده این برنامه است. چون باعث می‌ شود کاربران بتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند.
علت این موضوع این است که این فیلتر شکن فقط یک گزینه اصلی دارد که اگر بر روی همان گزینه کلیک کنید. می‌ توانید اتصال خود را در یک چشم به هم زدن برقرار کنید و وقتی کار شما با این برنامه تمام شد کافی است بر روی همان گزینه دوباره ضربه بزنید.

  دانلود Thundering VPN برای تماشای فیلم بدون سانسور

Screenshot image 3

آیا زمان اتصال به فیلتر شکن KeyMax VPN نامحدود است؟!

بله زمان اتصال به این فیلتر شکن و سرور های پرقدرت آن کاملاً نامحدود می‌ باشد و ما می‌ توانیم به هر اندازه که می‌ خواهیم به سرور اتصالی خود متصل بمانیم.
اما بهتر است که پس از چند ساعت، سرور خود را تغییر دهیم و به مکان دیگری متصل شویم تا بتوانیم از سرعت بیشتری برخوردار شویم.

Screenshot image 4

همچنین برای اینکه بتوانید مدت زمان اتصال خود را مشاهده کنید می‌ توانید در صفحه اصلی این برنامه زمان خود را تماشا کنید. علاوه بر آن مقدار اینترنت مصرفی شما به صورت دقیق در این برنامه قابل مشاهده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *