دانلود فیلتر شکن KAFE VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن KAFE VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن پر سرعت کافه برای اندروید

KAFE VPN یک فیلتر شکن قوی و کاملا رایگان است .که با نصب آن می توانید از امکانات پیشرفته این اپلیکیشن در هر زمان و هرکجا که باشید ، استفاده کنید.

 

دانلود فیلترشکن روبات اندروید

دانلود فیلترشکن Tap2free برای اندروید

فقط کافی است آخرین نسخه از این فیلتر شکن را نصب و‌ به راحتی به سرورهای متنوع و‌ پر سرعت آن وصل شوید و تا به راحتی در سایت های مورد نظر خود به گشت و‌گذار بپردازید.

 

امنیت بالای برنامه KAFE VPN

هنگام استفاده از این برنامه خیالتان از بابت امنیت راحت باشد زیرا دارای الگوریتم رمز گذاری قوی است که می تواند از اطلاعات و داده های شما حفاظت کند بدون این که به دست کسی بیفتد. همچنین هیچ کدام از مشخصات شما در این برنامه ثبت نمی شود تا به دست افراد ناشناس بیفتد و از اطلاعات شما به هیچ عنوان سو‌استفاده نمی شود.

دانلود و‌ نصب آسان کافه وی پی ان

نصب این برنامه بسیار ساده است و حجم بسیار کمی از گوشی همراه شما را اشغال می کند . در ابتدای نصب هیچ گونه نیازی به اطلاعات شخصی شما ندارد . پس از دریافت اپلیکیشن به راحتی می توانید از این فیلترشکن برای رفع انسداد سایت ها و ویدیو های مسدود شده استفاده کنید و یا حتی آنها را با دیگران اشتراک بگذارید.

ویژگی‌های مثبت برنامه KAFE VPN

امکان دانلود برنامه در گوشی هایی با اندروید 5.0 و بالاتر از آن

  نصب فیلتر شکن قوی از مایکت

دارای محیطی کاملا ایمن

دارای محیطی گرم و‌ دل چسب برای جذب مخاطب

امکانات پیشرفته و سرور های جدید در نسخه مود شده برنامه

شناسایی منبع ناشناس و‌جلوگیری از بروز مشکلات

 

نکته مثبت فیلتر شکن KAFE VPN

یکی از نکات مثبت و‌ ایمن برنامه این است که اگر هر گونه خراب کاری روی دهد. یا ورود به سیستم شما بدون اجازه خودتان را ببیند و‌ یا شناسایی کند خدمات VPN سریعا قطع می شود که با این روش از اطلاعات شما حفاظت می کند و‌ مانع لو رفتن این اطلاعات می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *