دریافت فیلتر شکن ایرانی Irani VPN از گوگل پلی


دریافت فیلتر شکن ایرانی Irani VPN از گوگل پلی

دانلود تحریم شکن Irani VPN با سرعت و ایمنی بالا

امروزه تمام کاربران ایرانی و حتی بعضی از کاربران خارجی نیاز دارند که از فیلتر شکن‌ ها استفاده کنند و ما برای اینکه بتوانیم از فیلتر شکن استفاده کنیم یا می‌ توانیم از وی پی ان‌ های خارجی یا حتی ایرانی استفاده کنیم. که بهتر است فیلتر شکن ایرانی مانند برنامه Irani VPN برای خود نصب کنیم. چون متناسب با نوع آی پی کشور ما طراحی شده است و همچنین چون این برنامه دارای سرور های مخصوص ایرانسل و همراه اول است. به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم اتصالی پایدارتر داشته باشیم.

با یک کلیک به راحتی متصل شوید

این فیلتر شکن هم مانند خیلی از وی پی ان‌ های موجود در کشور دارای گزینه اتصال خودکار می‌ باشد. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید با یک کلیک به راحتی به سرور های این برنامه متصل شوید. قابلیت خوب این گزینه این است که شما را می‌ تواند در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به سروری فعال، متناسب با نوع اینترنت شما متصل کند.

Screenshot image 3

بدون نیاز به تماشای تبلیغات از Irani VPN استفاده کنید:

با اینکه این فیلتر شکن رایگان می‌ باشد اما شما اصلاً لازم نیست در ازای آن تبلیغات تماشا کنید و به راحتی می‌ توانید از خدمات عالی این برنامه استفاده کنید. و بدون هیچگونه محدودیتی به سرور های فعال این برنامه که در کشور های خارجی و همچنین ایرانی وجود دارد متصل شوید.

دارای سرور های ایرانی و خارجی

همانطور که گفته شد این برنامه یک فیلتر شکن ایرانی می‌ باشد که بهترین سرور های این برنامه هم در کشور ایران قرار دارد. و ما می‌ توانیم به آن ها متصل شویم.
البته این برنامه در کشور های خارجی هم دارای سرور است که اگر کاربران خواستند بتوانند به آن ها متصل شوند.
همچنین یکی از گزینه‌ های بسیار عالی که این برنامه دارد این است که در کنار هر سرور نمایش می‌ دهد که چه تعداد کاربر به آن متصل شده‌اند و سرعت آن سرور به چه صورت است. تا ما بتوانیم با مقایسه سرورها به صورت دستی به یکی از بهترین نوع آن ها متصل شویم و محدودیت‌ های کشور خود را از بین ببریم.

  دانلود فیلتر شکن Hammer Plus Vpn برای اندروید + رایگان

Screenshot image 4


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *