دانلودفیلتر شکن i power tunnel vpn با لینک مستقیم


دانلودفیلتر شکن i power tunnel vpn با لینک مستقیم 

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و قوی i power tunnel vpn

یکی از کار راه اندازترین فیلتر شکن‌ ها در کشور ما این  برنامه می‌ باشد که خدماتش را به صورت کاملاً نامحدود و رایگان در اختیار ما قرار می‌ دهد. این برنامه آنقدر پرسرعت و قوی می‌ باشد که شما می‌ توانید با استفاده از آن حتی شدید ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید.به گونه‌ای که فقط کافی است این برنامه را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و حتی کامپیوتر خود نصب کنید. تا بتوانید از خدمات با ارزش آن برای دور زدن سانسور ها استفاده کنید

فیلترشکن i power tunnel vpnباقابلیت تست سرعت

همچنین بعد از اینکه اتصال خود را به سرور های این برنامه ایجاد کردید، می‌ توانید وارد گزینه‌ای که این برنامه دارد و به نام تست سرعت است بشوید و سرعت سرور خود را بسنجید. علاوه بر آن این گزینه را می‌ توانید قبل از اتصال امتحان کنید. تا اگر حس کردید سرعت اینترنت شما ضعیف است آن را تغییر دهید.بنابراین با توجه به همه ویژگی‌ های گفته شده این برنامه می‌ تواند یکی از بهترین وی‌ پی‌ ان‌ ها برای مرور شما در کشور باشد. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه دارای قابلیت‌ های امنیتی نیز می‌ باشد.

فیلترشکن i power tunnel vpn با سرورهای قوی 

این فیلتر شکن نامحدود سرور هایی را در ایالات متحده، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، کانادا، هند به شما ارائه می دهد.شما می توانید به صورت خودکار یا دستی به هر یک از این سرورها در کشور مورد نظرتان اتصال پیدا کنید. به این گونه که پرسرعت ترین سرور را انتخاب می کند و با یک کلیک به آن متصل می شود. همچنین یکی از مهمترین ویژگی‌های این سرورها این است که آدرس آی پی شما را پنهان میکند. و آدرس کشور دیگری را با موقعیت مکانی اصلی شما جایگزین می‌کند. در این صورت هیچ وقت نمی تواند شما را ردیابی و اطلاعات شما را به دست بگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *