نصب برنامه فعال و پرکاربرد HTTP ZERO VPN رایگان


نصب برنامه فعال و پرکاربرد HTTP ZERO VPN رایگان

دانلود فیلتر شکن HTTP ZERO VPN نسخه جدید

با اینکه فیلتر شکن‌ های قوی و پرسرعتی در کشور ما وجود دارد اما گاهی بهتر است که ما از فیلتر شکن‌ های جدید استفاده کنیم. چون سرور های آن ها تازه نفس هستند و کاربران زیادی ندارند. که یکی از این نوع فیلتر شکن‌ ها برنامه HTTP ZERO VPN است که در گوگل پلی به صورت رایگان وجود دارد. و می‌ توانیم به راحتی آن را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنیم و از خدمات آن برای دور زدن فیلترینگ‌ ها استفاده کنیم.

توضیحات کامل درباره استفاده از فیلتر شکن HTTP ZERO VPN در خود برنامه

یکی از ویژگی‌ های بسیار جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که در ابتدا که آن را نصب می‌ کنید توضیحات کاملی درباره نحوه استفاده از این فیلتر شکن و کارکرد خود توضیح داده است. که اگر آن را بخوانید به راحتی می‌ توانید از این فیلتر شکن استفاده کنید.
همچنین لیستی از سوالات متداول همراه با جواب در این برنامه وجود دارد که به مرور و اتصال راحت‌تر شما کمک خواهد کرد.

Screenshot image 3

امکان دسترسی به پیام رسان های فیلتر شده

پس از اینکه این فیلتر شکن را برای خود نصب کردید کافی است که به یکی از سرور های آن متصل شوید تا بتوانید به پیام رسان‌ های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. چون بیشترین فیلترینگ بر روی برنامه‌ هایی مانند تلگرام، یوتیوب، واتساپ و توییتر اعمال شده است. که با این فیلتر شکن به راحتی می‌ توانید به آن ها دست پیدا کنید.

  نحوه اتصال به سرور های جهانی برنامه Netcol VPN

قابلیت اتصال به سرور و پروکسی

از دیگر ویژگی‌ های بسیار خوبی که این فیلتر شکن دارد و آن را از دیگر برنامه‌ ها متمایز می‌ کند. این است که در این برنامه به جز سرور، پروکسی نیز وجود دارد. که شما در صورت نیاز می‌ توانید به پروکسی‌ های قوی با پینگ بسیار عالی متصل شوید. تا بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید. البته چون سرور های این برنامه پرسرعت‌تر هستند بهتر است که به آن ها متصل شوید.

Screenshot image 5

با وارد شدن به HTTP ZERO VPN به صورت خودکار متصل شوید:

در تنظیمات این فیلتر شکن یک گزینه وجود دارد که اگر شما آن را فعال کنید وقتی وارد این فیلتر شکن می‌ شوید خود برنامه به صورت اتوماتیک شما را به یکی از سرور های پرسرعت و قوی در خارج از کشور متصل می‌ کند. یعنی شما دیگر لازم نیست مراحل اتصال را طی کنید بلکه در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به سروری قوی متصل خواهید شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *