نصب فیلتر شکن قوی horse vpn برای آی پی ایران


نصب فیلتر شکن قوی horse vpn برای آی پی ایران

دانلود برنامه رایگان horse vpn نسخه قدیمی

یکی از گزینه‌ های عالی در بین فیلتر شکن‌ های رایگان موجود در کشور برنامه horse vpn می‌ باشد. که در گوگل پلی با حجم کم موجود است. و شما می‌ توانید با خیال راحت این برنامه را دانلود کنید و با نصب آن بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود از خدماتش از جمله سرور های آن استفاده کنید. و انواع فیلترینگ‌ ها و سانسور ها را در کشورتان از بین ببرید.

علاوه بر آن این فیلتر شکن به خاطر سرعت بسیار بالایی که دارد برای انجام بازی های آنلاین بسیار مناسب است. و می تواند فیلتر شکنی ماسب برای ویندوز شما نیز باشد.

انواع سرور های موجود در برنامه horse vpn

سرور های رایگان:

سرور های رایگان همان نوع سرور هایی هستند که شما می‌ توانید به صورت خودکار یا دستی به آن ها متصل شوید و از خدمات کشور استفاده کنید. این سرور ها سرعت خوبی دارند اما اگر ترافیک در این برنامه زیاد شود ممکن است گاهی از دسترس خارج شوند.

سرور های VIP :

نوع دیگر سرور های این برنامه سرور های پرمیوم هستند که از سرعت بسیار بالاتری برخوردارند و به هیچ عنوان دچار قطعی یا ضعف اتصال نمی‌ شود. این موضوع به خاطر این است که شما برای بهره بردن از این نوع سرورها حتماً باید آن ها را با هزینه‌ های مختلف خریداری کنید. تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

دریافت خدمات امنیتی جهت حفظ اطلاعات

یکی از کارهایی که این فیلتر شکن horse vpn برای شما انجام می‌ دهد این است که محیطی ایمن و خصوصی را برایتان فراهم می‌ کند. تا بتوانید در محیطی ناشناس به انجام فعالیت‌ های دلخواه خود بپردازید. که این کار را با پنهان کردن موقعیت مکانی شما و همچنین رمزگذاری تمام داده‌ های خصوصیتان انجام می‌ دهد. و به هیچ شخص ناشناسی اجازه نمی‌ دهد به دستگاه شما دسترسی پیدا کند.

  دانلود فیلتر شکن پرقدرت Folow VPN برای آیفون

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *