دانلود فیلتر شکن آیفون Highspeed Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن آیفون Highspeed Vpn با لینک مستقیم

دانلود برنامه‌ های اسپید وی پی ان برای ویندوز + رایگان

شما می توانید به سادگی تمام برنامه های فیلتر شده را بدون هیچ گونه محدودیتی برای خود نصب و استفاده کنید. ولی برای این کار به فیلتر شکن نیاز دارید. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه Highspeed Vpn است. که با اتصال به سرور‌های پرسرعت آن می‌ توانید تمام برنامه ها و بازی های فیلتر شده را برای خود نصب کنید. و با امنیت بسیار بالا از امکانات آن ها بهره مند شوید.

سرور های پر سرعت و متعدد برنامه Highspeed Vpn

سرعت بسیار بالای این برنامه به دلیل سرور های متعدد و با کیفیت بسیار بالای آن می باشد. سرورهای این برنامه همگی از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند. تا با اتصال به هر کدام از آن ها بتوانید فعالیت های خود را انجام دهید.

نماگرفت

حفاظت از داده های شخصی

فیلتر شکن های اسپید وی پی ان به خوبی از اطلاعات خصوصی و شخصی شما محافظت می کند. تا با اطمینان خاطر بالا بتوانید به هر کدام از سرور های این برنامه که می خواهید متصل شوید. و در سایت های مختلف آنلاین شوید و نگرانی از بابت به خطر افتادن اطلاعات و رمزهای عبور خود نداشته باشید.

رایگان بودن تمام امکانات برنامه Highspeed Vpn

تمام امکانات موجود در این برنامه مانند سرور هایش کاملا رایگان هستند. و شما با یک اتصال آسان می توانید به هر کدام از آن ها که می خواهید متصل شوید و بدون هیچ گونه محدودیتی از آن ها در سرتاسر جهان استفاده کنید. تا بتوانید تمام فیلترینگ موجود در کشور را از بین ببرید.

  دانلود فیلتر شکن teh vpn

نماگرفت

پنهان کردن موقعیت مکانی خود

موقعیت مکانی شما اولین چیزی است که مورد توجه افراد هکر قرار می گیرد و به وسیله آن می توانند شما و اطلاعاتتان را ردیابی کنند. ولی این فیلتر شکن به خوبی موقعیت مکانی شما را به یک کشور دیگر تغییر می دهد. تا بتوانید بدون ردیابی شدن در سایت های مختلف آنلاین شوید و به گشت و گذار در آن‌ ها بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *