آموزش استفاده از سرور های پرسرعت و رایگان Gsky VPN


آموزش استفاده از سرور های پرسرعت و رایگان Gsky VPN

دریافت جدیدترین نسخه از فیلتر شکن Gsky VPN

همیشه در کشور ما فیلترینگ‌ ها یک مسئله بسیار مهم و آزاردهنده بوده است. که کاربران را از انجام بسیاری از کارها باز داشته است. اما جدیداً به خاطر افزایش تعداد فیلتر شکن‌ ها ما به راحتی می‌ توانیم به خدمات محدود شده در کشورمان دسترسی پیدا کنیم. به صورتی که با خیال راحت می‌ توانیم فیلتر شکن Gsky VPN را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنیم. سپس از خدمات با کیفیت و سرور های پرسرعت آن برای دور زدن فیلترینگ‌ ها استفاده کنیم.

مشاهده سرور های Gsky VPN با تمام جزئیات

این فیلتر شکن در کشور هایی مانند آمریکا، استرالیا، هلند و سوئد دارای سرور های پرسرعت می‌ باشد. که تمامی آن ها با پینگ‌ ها و سرعت‌ های مشخص در این برنامه وجود دارد. و شما می‌ توانید با مشاهده و مقایسه این سرور ها به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید.
با وجود اینکه این سرور ها تعدادشان کم می‌ باشد اما به دلیل اینکه پینگ پایینی دارند و روزانه سرعت آن ها تست می‌ شود. می‌ توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

خریداری کردن سرور های اضافه تر و با سرعت بهتر در Gsky VPN

سرور هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، رایگان می‌ باشد و شما بدون پرداخت هزینه می‌ توانید از آن ها استفاده کنید. اما اگر دوست دارید از سرور های اختصاصی‌تر استفاده کنید و سرعت بهتری را دریافت کنید. می‌ توانید با خریداری کردن سرور های پرسرعت‌تر از خدمات بهتری استفاده کنید. همچنین این سرورها فقط اختصاصی برای شما هستند و کسی به آن ها متصل نمی‌ شود.

  دانلود فیلتر شکن Unique VPN برای اندروید

با توجه به محدودیت‌ های شدید اخیر این فیلتر شکن در بیشتر اوقات با سرور های رایگانش متصل نمی‌ شود. به همین دلیل بهتر است که ما سرور های پرمیوم این فیلتر شکن را خریداری کنیم. تا بتوانیم به راحتی از آن ها استفاده کنیم. و با اتصال پایداری که برای ما ایجاد می‌ شود فیلترینگ ها را از بین ببریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *