دانلود برنامه Gorg VPN برای اینترنت ایرانسل


دانلود برنامه Gorg VPN برای اینترنت ایرانسل

دانلود فیلتر شکن ایرانی گرگ وی پی ان

یکی از جدید ترین فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ما که در همین مدت زمان کوتاه توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند فیلتر شکن Gorg VPN می‌ باشد. که این برنامه متناسب با نیاز کاربران ایرانی طراحی شده است. یعنی ما می‌ توانیم با انواع اینترنت‌ های موجود در کشور خود به این برنامه متصل شویم. تا با تغییر دادن موقعیت مکانی خود انواع فیلترینگ‌ های موجود در کشور را از بین ببریم.

اتصال به سرور های پرسرعت برنامه Gorg VPN تنها با یک کلیک

برای اینکه بتوانیم به سرور های پرسرعت این فیلتر شکن که در سرتاسر جهان واقع شده‌اند متصل شویم. فقط کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنیم. تا در زمان کوتاهی اتصال ما ایجاد شود. همچنین می‌ توانیم وارد لیست سرور های این برنامه شویم و هر کدام از کشورها را که می‌ خواهیم انتخاب کنیم و به آن متصل شویم.

Screenshot image 2

امکان تماشای تمام فیلم های ایرانی و خارجی

همانطور که در ابتدا گفته شد این فیلتر شکن به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم فیلترینگ‌ های موجود در کشور خود را از بین ببریم.
یکی از مهم‌ ترین کارهایی که این برنامه برای ما انجام می‌ دهد امکان دور زدن فیلترینگ موجود در فیلم‌ها می‌ باشد. یعنی ما می‌ توانیم انواع فیلم‌ های ایرانی و خارجی را بدون سانسور در سایت‌ های مختلف با بهترین کیفیت تماشا کنیم.

Screenshot image 1

در شرایط پایدار موقعیت مکانی خود را جا به جا کنید:

یکی از کارهایی که این فیلتر شکن ضمانت می‌ کند تا برای شما انجام دهد تغییر دادن موقعیت مکانی شما می‌ باشد. که در شرایط کاملا پایدار این کار را انجام می‌ دهد. تا اطلاعات خصوصی شما به سرقت نرود و کسی متوجه نشود که مکان واقعی شما در کجا قرار دارد. بنابراین می‌ توانید با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید بدون اینکه آدرس واقعی کشور شما نمایش داده شود.

  دانلود اکسپرس وی پی ان برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *