دانلود فیلتر شکن خارجی Go Link VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن خارجی Go Link VPN برای آیفون

دانلود گو لینک وی پی ان با لینک مستقیم

فیلتر شکن‌ های متعددی در کشور ما وجود دارد که با نصب آن ها می‌توانیم به خدمات دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم. بعضی از فیلتر شکن‌ ها ایرانی هستند و بعضی دیگر خارجی، که می‌ توانیم متناسب با دستگاه خود و قدرتی که آن ها دارند هر کدام را که می‌ خواهیم نصب کنیم. و از خدمات مختلف آن ها استفاده کنیم. یکی از فیلتر شکن‌ های خارجی که در کشور ما وجود دارد و می‌توانیم آن را به صورت رایگان برای خود نصب کنیم، برنامه Go Link VPN است. که در ادامه با ویژگی‌ های آن بیشتر آشنا می‌ شویم:

فیلتر شکن Go Link VPN قابل نصب بر روی انواع دستگاه ها

یکی از خصوصیت‌ های خوب این فیلتر شکن این است که ما می‌ توانیم این برنامه را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنیم. یعنی این فیلتر شکن فقط مختص گوشی‌ های همراه نیست. بلکه ما می‌ توانیم آن را بر روی ویندوز و کامپیوتر های خود نصب کنیم. و از خدمات این فیلتر شکن متناسب با دستگاه خود استفاده کنیم و انواع محدودیت‌ ها را از بین ببریم.

Screenshot image

انجام بازی های فیلتر شده

وقتی که ما از این فیلتر شکن استفاده می‌ کنیم و به سرور های آن متصل می‌ شویم به راحتی می‌ توانیم انواع بازی‌ های فیلتر شده را برای خود نصب کنیم و با بهترین کیفیت آن ها را بازی کنیم. علاوه بر آن به خاطر اینکه این فیلتر شکن پینگ ما را کاهش می‌ دهد ما به راحتی می‌ توانیم بازی‌ های آنلاین را در سراسر کشور خود انجام دهیم.

  دانلود فیلتر شکن پر سرعت SkyVPN برای اندروید

برنامه Go Link VPN دارای سرور های جهانی

هنگامی که وارد این برنامه می‌ شوید، می‌ توانید از سرور های پرسرعت و جهانی این برنامه استفاده کنید. منظور از جهانی این است که این سرور ها در سرتاسر دنیا پراکنده شده‌‌ اند. و شما می‌ توانید با اتصال به آن ها علاوه بر اینکه فیلترینگ‌ ها را از بین ببرید. با تغییر دادن موقعیت مکانی خود از داده‌ های خصوصی موجود در دستگاه خود محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *