دانلود تحریم شکن فعال Gig VPN با لینک مستقیم


دانلود تحریم شکن فعال Gig VPN با لینک مستقیم

دانلود نسخه اصلی برنامه Gig VPN برای کامپیوتر

وقتی که می‌ خواهیم وارد سایت‌ های خارجی و یا حتی ایرانی شویم بهتر است که از فیلتر شکن‌ های مختلف استفاده کنیم. تا علاوه بر اینکه محدودیت سد راه ما نباشد بتوانیم ایمنی اطلاعات خود را تضمین کنیم. که بهتر است از فیلتر شکن Gig VPN استفاده کنیم. چون این برنامه موقعیت مکانی ما را تغییر می‌ دهد تا افراد ناشناس نتوانند متوجه شوند که کشور واقعی ما در کجا قرار دارد.

اتصال راحت به سرور های جهانی Gig VPN بر اساس سرعت

هنگامی که وارد لیست سرور های نامحدود این فیلتر شکن می‌ شویم انواع سرور های خارجی برای ما نمایش داده می‌ شود. که سرعت هر کدام به صورت دقیق در کنار آن نمایش داده شده است. و ما می‌ توانیم بر اساس این سرعت یکی از پرسرعت‌ ترین نوع سرورها را برای خود انتخاب کنیم و فقط با یک کلیک به آن متصل شویم.

مدت زمان محدود اتصال

این فیلتر شکن برای اینکه بتواند اتصالمان را مدیریت کند و کمک کند تا بتوانیم به سروری پرسرعت همیشه متصل باشیم. مدت زمان اتصال به سرور هایش را برای ما به صورت محدود قرار داده است. تا پس از مدت زمان معینی ما مجبور باشیم به سرور دیگری متصل شویم و همیشه اتصالی با کیفیت برای ما ایجاد شود.

Screenshot image 3

Screenshot image 4

با فیلتر شکن Gig VPN چه خدماتی را می توان رفع فیلتر کرد؟!

۱_ سایت تماشای فیلم

وقتی که ما به سرور های این برنامه متصل می‌ شویم اولین کاری که می‌ توانیم با آن انجام دهیم وارد شدن به سایت‌ های فیلتر شده است. سپس می‌ توانیم تمام ویدیو های مورد نظر خود را بدون هیچگونه سانسوری و با بهترین کیفیت تماشا کنیم.

  دانلود فیلتر شکن Charm Vpn برای آیفون بدون محدودیت

۲_ بازی های آنلاین

همچنین وقتی این فیلتر شکن روشن است ما به راحتی می‌ توانیم انواع بازی‌ های آنلاین موجود در کشور خود را انجام دهیم. بدون اینکه از کیفیت سرعت و اتصال ما کم شود یا اختلالی در پینگ ما ایجاد شود. بنابراین این برنامه می‌ تواند گزینه عالی برای تمام موارد موجود در کشور برای ما باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *