نصب برنامه Giga vpn از گوگل پلی + نسخه قدیمی


نصب برنامه Giga vpn از گوگل پلی + نسخه قدیمی

دانلود فیلتر شکن Giga vpn برای اندروید رایگان

بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ما که دارای سرور های مختلف‌اند که جدیداً دچار مشکل شده‌اند و مثل قبل نمی‌ توانند برای ما محدودیت‌ ها را از بین ببرند. به همین دلیل ما نیاز داریم که از برنامه‌ هایی استفاده کنیم که دارای کانفینگ یا پروکسی باشند. تا بتوانیم با اتصال به آن ها محدودیت‌ ها را از بین ببریم.
یکی از فیلتر شکن‌ هایی که می‌ توانید با خیال راحت نصب کنید برنامه Giga vpn نام دارد که به تازگی هم وارد بازار شده است بنابراین کاربران زیادی ندارد.

قابلیت اتصال به کانفینگ های مختلف

این برنامه برخلاف فیلتر شکن‌ های دیگر دارای سرور نیست بلکه دارای کانفینگ‌، های مختلف با سرعت‌ های عالی می‌ باشد. که ما می‌ توانیم به صورت خودکار یا دستی به این کانفینگ‌ ها متصل شویم.
در این فیلتر شکن انواعی از کانفینگ‌ ها به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته است تا بتوانیم به راحتی به آن ها متصل شویم.
اما گزینه بسیار خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که ما می‌ توانیم خودمان کانفینگ‌ های دلخواهمان را در این برنامه وارد کنیم. یعنی می‌ توانیم به صورت اختصاصی آن ها را بخریم و آدرس آن را وارد این برنامه کنیم. تا بتوانیم به صورت نامحدود از آن ها استفاده کنیم بدون اینکه اتصالمان قطع شود.

Screenshot image 3

چه تغییراتی می توان در کانفینگ های Giga vpn داد؟!

این فیلتر شکن دارای انواعی از کانفینگ‌ های مختلف می‌ باشد که در کنار هر کدام از آن ها یک سری گزینه وجود دارد که ما به راحتی می‌ توانیم تغییراتی در این کانفینگ‌ ها ایجاد کنیم.
مهم ترین گزینه قابلیت حذف می‌ باشد که اگر ما از کانفینگی راضی نبودیم می‌ توانیم آن را کاملاً حذف کنیم و اگر از یکی از آن ها خیلی راضی بودیم می‌ توانیم آن را در اپلیکیشن‌ های مختلف برای دیگران هم ارسال کنیم.

  دانلود فیلتر شکن نامحدود ora vpn نسخه اصلی

تغییر زبان در تنظیمات

علاوه بر سرعت بسیار بالایی که این فیلتر شکن دارد، محیط برنامه را به گونه‌ای تنظیم کرده است. که تمام کاربران سراسر جهان بتوانند از این برنامه استفاده کنند. چون دارای زبان‌ های مختلف می‌ باشد که ما به راحتی می‌ توانیم زبان این فیلتر شکن را به راحتی تغییر دهیم یعنی حتی این برنامه دارای زبان فارسی نیز می‌ باشد.

Screenshot image 5


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *