دانلود فیلتر شکن اندروید GIBS OVPN + رایگان


دانلود فیلتر شکن اندروید GIBS OVPN + رایگان

دانلود لینک مستقیم نسخه مود شده برنامه GIBS OVPN

یکی از مهم ترین برنامه هایی که امروزه از طرف کاربران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، فیلتر شکن‌ ها هستند. زیرا بسیاری از سایت ها فیلتر شده اند و با اینترنت معمولی باز نمی شوند و باید از فیلتر شکن استفاده کنید. ولی همه این برنامه ها ایمن نیستند. یکی از ایمن ترین فیلتر شکن های موجود برنامه GIBS OVPN است. که تمام اطلاعات شما را هنگام مرور در سایت های مختلف رمزگذاری می کند. و نمی گذارد هیچ شخص ناشناسی به داده های شما دسترسی پیدا کند. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر بالا از این فیلتر شکن و سرور هایش استفاده کنید.

افزایش امنیت اطلاعات

یکی از ویژگی های مهمی که هر فیلتر شکن باید از آن برخوردار باشد، وجود امنیت بالای آن است. زیرا اگر امنیت در فیلتر شکن وجود نداشته باشد، هنگامی که از سایت ها بازدید می کنید، آدرس و موقعیت مکانی شما نمایش داده می‌ شود. و هر فردی می‌ تواند به راحتی شما را ردیابی و از اطلاعاتتان سو استفاده کنند. ولی این برنامه با امنیت بسیار بالایی که دارد مانع انجام این کار می شود.

وجود سرور های پرسرعت

از قابلیت های مهم این برنامه وجود سرور های با ارزش و قدرتمند در سراسر جهان می باشد. که اتصال پر سرعتی را برای شما در هر زمان فراهم می کند. به طوری که با اتصال به یکی از سرور های این برنامه می توانید بدون محدودیت زمانی و کاهش سرعت اینترنت خود، به گشت و گذار بپردازید. و در این بین نگرانی از بابت قطع شدن اتصال خود نداشته باشید.

  آموزش نصب مرورگر فایرفاکس

Captură de ecran

رایگان بودن تمام خدمات برنامه GIBS OVPN

هر ویژگی که در این برنامه وجود دارد، به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. و برای نصب این برنامه لازم نیز هیچ هزینه‌ ای پرداخت کنید. فقط کافی است آن را به وسیله لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه و یا کامپیوتر خود دانلود کنید. تا بتوانید با سرعت بسیار بالا از تمام امکانات آن بهره ببرید. و بابت آن ها هیچ هزینه‌ ای پرداخت نکنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *