دانلود فیلتر شکن Flawless Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Flawless Vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن نامحدود Flawless Vpn برای اندروید

چه بخواهید سایت‌ های مسدود شده رفع انسداد کنید ، یا محتوای مورد علاقه خود را بدون زحمت پخش کنید، کافی است برنامه Flawless Vpn را دانلود کنید . همچنین می توانید هر فیلمی را به راحتی تماشا کنید و یا با لینک های مستقیم و کیفیت بالا دانلود کنید.

دانلود فیلترشکن نکست اندروید

 

دانلود فیلترشکن Monkey Vpn برای اندروید

دسترسی ناشناس و‌ نامحدود

این فیلتر شکن آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند تا دستگاه شما را ناشناس کند . تا به شما امکان دسترسی به وب سایت های محدود شده را حتی در هنگام فایروال ها بهد. علاوه بر آن بدون هیچ محدودیتی در پهنای باند، داده یا زمان می توانید به سرور های ایمن این فیلتر شکن متصل شوید .

مرور ایمن

از Flawless Vpn برای گشت و گذار امن و راحت در اینترنت در مرورگر خود استفاده کنید. با استفاده از این برنامه رایگان می توانید تاریخچه جستجو خود را مخفی کنید و تمام محدودیت ها را دور بزنید و سانسور وب سایت ها را از بین ببرید ‌.

دسترسی نامحدود

به هر وب سایت و منبعی در اینترنت می توانید به سرعت دسترسی پیدا کنید . همچنین به سادگی می توانید از صفحات مورد نیاز خود بازدید کنید و تمام محدودیت های منطقه ای را دور بزنید. در نتیجه شما همیشه ایمن خواهید ماند و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می توانید به سرعت دریافت کنید .

 

اتصال خصوصی

این فیلتر شکن داده های شما را از طریق یک تونل رمزگذاری شده ، ارسال می کند که اتصال شما را کاملا خصوصی و ایمن می کند. همچنین در حالی که به یکی از سرور های راه دور متصل می شوید آدرس IP واقعی شما پوشانده می شود و همه داده ها به طور ایمن محافظت می شوند .

فعال سازی Flawless Vpn با یک کلیک

بدون نیاز به پیکربندی این برنامه در دسترس شما قرار می گیرد. تنها کاری که برای پیوستن به شبکه اجتماعی باید انجام دهید این است که روی دکمه اتصال کلیک کنید تا به سادگی متصل شوید . حریم خصوصی شما هنگام مرور سایت ها به طور کامل محافظت می شود و اتصالات شما رمزگذاری می شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *