دانلود فیلتر شکن Fighter Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Fighter Vpn برای آیفون

دانلود نسخه اصلی برنامه فایتر وی پی ان

فیلتر شکن رایگان فوق العاده امن Fighter Vpn ، یک برنامه نامحدود است. که می‌ توانید به‌ صورت ناشناس به وسیله آن آنلاین شوید. و توسط سرور های آن به هر وب‌ سایت و برنامه‌ ای که فیلتر شده است، به‌ صورت خصوصی دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن امکان انجام بازی‌ های موجود در سراسر کشور برای شما با بهترین سرعت فراهم می شود.

دانلود فیلترشکن سی اندروید

 

دانلود فیلترشکن Norton Secure VPN برای اندروید

دسترسی ایمن به انواع ویدیو ها

فیلتر شکن فایتر ایمن ترین محافظت را برای امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما تنظیم می کند. تا از تجربه مرور امن، خصوصی و ناشناس حتی در نقطه اتصال WiFi عمومی لذت ببرید.
علاوه بر آن بدون توجه به جایی که هستید می توانید به فیلم ها، خدمات پخش، بازی ها، شبکه های اجتماعی، برنامه ها و وب سایت های مختلف دسترسی پیدا کنید. و با بهترین سرور های این برنامه مرور کنید.

خدمات کاملا رایگان برنامه Fighter Vpn

برنامه ما خدمات خود را به صورت کاملا رایگان به کاربران ارائه می کند. و شما برای بهره بردن از این خدمات نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و میتوانید به صورت رایگان از امکانات صد در صدی این برنامه استفاده کنید. علاوه بر آن تمام سرور های این برنامه بدون خریداری در اختیار شما هستند و می توانید به راحتی هر کدام را انتخاب و متصل شوید.

سرعت بالا و‌ نامحدود

یکی از بهترین فیلتر شکن‌ ها با سرعت بالا این برنامه قوی است. زیرا با کمک این وی پی ان می‌ توانید به صورت نامحدود، از اینترنت و امکاناتش استفاده کنید و فیلتر های موجود در کشور را دور بزنید. علاوه بر آن استفاده از سرور های این برنامه محدودیت زمانی ندارد و می توانید هر اندازه از آن ها استفاده کنید.

ایجاد حریم خصوصی توسط Fighter Vpn

با اتصال به این فیلتر شکن هنگام دسترسی به سایت های خارجی، حریم خصوصی اطلاعات آنلاین شما به خوبی محافظت می شود. حتی زمانی که به یک شبکه ناامن متصل شوید، به شما امکان می دهد به صورت ناشناس در اینترنت بگردید. و آدرس IP و داده های آنلاین خود را خصوصی و دست نخورده نگه دارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *