دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Fast Internet VPN با لینک مستقیم


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Fast Internet VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن فست اینترنت وی پی ان برای ویندوز + رایگان

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در کشور برنامه Fast Internet VPN است. که شما می توانید آن را توسط لینک های مستقیم بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنید و از امکانات نامحدودش استفاده کنید. همچنین ما می توانیم با دانلود این برنامه و متصل شدن به سرور هایش، در سریع ترین زمان ممکن با رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده به خدمات مورد نیازمان در آن ها دسترسی پیدا کنیم. و از اینترنت آزاد و نامحدود لذت ببریم.

رمزگذاری داده های شما

برای اینکه بتوانید از امنیت اطلاعات خود محافظت کنید این فیلتر شکن اقداماتی را در نظر گرفته است. و آن هم تونل های رمزگذاری شده موجود در این برنامه است. که با استفاده از آن ها تمام داده های شما را ایمن و ناشناس می کند تا بتوانید مروری نامحدود و خصوصی داشته باشید.

نماگرفت

سرور های پرسرعت برنامه Fast Internet VPN

سرور های موجود در برنامه فست اینترنت وی پی ان در کشور های مختلفی قرار دارند. که شما به سادگی می توانید یکی از آن ها را بر اساس سرعت و موقعیت خود انتخاب کنید و به آن متصل شوید. همچنین به علت سرعت بالایی که این برنامه دارد برای شما یک اتصال نامحدود ایجاد می کند. تا به وسیله آن بتوانید تمام فعالیت های دلخواه خود را انجام دهید بدون اینکه کسی متوجه شود و یا سرعت اتصال شما کاسته شود.

  حل ارور vpn شما روشن نیست

بدون نیاز به ساخت اکانت

یکی از دیگر از ویژگی هایی که باعث شده است برنامه Fast Internet VPN امنیتش نسبت به سایر فیلتر شکن ها افزایش پیدا کند، این است که شما برای استفاده از آن نیازی به ساخت اکانت ندارید. بنابراین این فیلتر شکن بدون اینکه اطلاعات شما را در اختیار اشخاص ناشناس بگذارد، می‌ توانید از این فیلتر شکن و سرور هایش استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *