دریافت سریع فیلتر شکن فعال FastFly VPN


دریافت سریع فیلتر شکن فعال FastFly VPN

نصب نسخع مود شده برنامه FastFly VPN بدون پرداخت هزینه

فیلتر شکن FastFly VPN یکی از بهترین برنامه‌ های موجود در گوگل پلی می‌ باشد. که کاربران زیادی این برنامه را نصب کردند و از خدمات مختلف آن استفاده می‌ کنند. علت محبوبیت این فیلتر شکن سرعت و امنیت بسیار بالای آن است. که باعث شده است مروری مطمئن و راحت را به ما هدیه کند.

به صورت ایمن و خصوصی مرور کنید

یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد امنیت بسیار بالای آن است. و این ضمانت را به شما می‌ دهد تا در حین مرور از تمامی اطلاعات مهمتان محافظت کند.
به صورتی که می‌ توانید با خیال راحت به سرور های این برنامه متصل شوید و به صورت خصوصی به گشت و گذار خود در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف بپردازید.

Screenshot image

گزینه اتصال و قطع اتصال اتوماتیک در FastFly VPN

علاوه بر گزینه اتصال خودکار که در این فیلتر شکن وجود دارد در منوی این برنامه گزینه‌ای وجود دارد که شما می‌ توانید در زمان معینی به این برنامه به صورت خودکار متصل شوید. یعنی با فعال کردن این گزینه، بدون اینکه حتی شما داخل این فیلتر شکن باشید این وی پی ان متصل یا قطع می‌ شود.

Screenshot image

پنهان کردن آدرس IP

یکی از ویژگی‌ های عالی که این فیلتر شکن دارد و امنیت ما را دو چندان می‌ کند، موقعی است که به سرور های این برنامه متصل می‌ شویم. این برنامه به صورت خودکار آدرس آن کشور را به عنوان موقعیت مکانی ما قرار می‌ دهد. یعنی با پنهان شدن آدرس اصلی کشورمان علاوه بر اینکه می‌ توانیم محدودیت‌ ها را از بین ببریم. باعث می‌ شود که دستگاه ما خصوصی باقی بماند.

  دانلود فیلتر شکن Drive Vpn برای اندروید

سرور های جهانی و مورد علاقه ها در FastFly VPN

محیط این فیلتر شکن بسیار کاربردی و جذاب می‌ باشد و یکی از گزینه‌ های آن طبقه بندی مناسب سرورها است. به صورتی که وقتی ما وارد لیست سرور های این برنامه شویم با سرور های کلی این برنامه و سرعت دقیق آن ها روبرو می‌ شویم.
همچنین اگر سروری را نشانه گذاری کنیم به صورت مورد علاقه‌ ها در بالای لیست سرور ها قرار می‌‌ گیرد تا ما راحت‌تر بتوانیم به آن ها متصل شویم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *