چگونگی ثبت نام در فیلتر شکن رایگان ExtremeVPN


چگونگی ثبت نام در فیلتر شکن رایگان ExtremeVPN

دانلود برنامه ExtremeVPN با لینک مستقیم + جدید

اگر دوست دارید از فیلتر شکنی پرسرعت و ایمن استفاده کنید، تا آخر این پست همراه ما باشید. چون می‌ خواهیم ویژگی‌ های برنامه ExtremeVPN را نام ببریم. زیرا این برنامه به شما کمک می‌ کند تا بتوانید تمام فیلترینگ‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید. و هر نوع سانسوری که باعث آزار شما می‌ شود را دور بزنید. که این برنامه با سرور هایش می‌ تواند در این راه به شما کمک کند.

نحوه ثبت نام در فیلتر شکن ExtremeVPN و ساخت اکانت

یکی از ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد این است که برای استفاده از خدمات آن حتماً باید در این برنامه ثبت نام انجام دهید. که برای این کار لازم است گزینه ساخت اکانت را بزنید. سپس با وارد کردن ایمیل و رمز خود یک اکانت شخصی برای خود بسازید. پس از آن به راحتی می‌ توانید از خدمات این برنامه و سرور هایش استفاده کنید.

برخورداری برنامه ExtremeVPN از سرور های پرسرعت در کشور های مختلف

یکی از مهم ترین گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن دارد سرور های پرسرعتش می‌ باشد. که در کشور هایی مانند دبی، آلمان، آمریکا، فرانسه و هلند واقع شده‌اند. که شما به راحتی می‌ توانید به آن ها متصل شوید. البته قبل از اتصال لازم است که در این فیلتر شکن ثبت نام کنید تا بتوانید از این کشورها استفاده کنید.
همچنین یکی از ویژگی‌ های جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که اگر شما از سروری راضی بودید. می‌ توانید بر روی گزینه ستاره‌ای که در بغل آن ها قرار دارد ضربه بزنید. تا در بالای صفحه شما قرار بگیرد و هر زمان که خواستید به آن متصل شوید.

  چگونگی نصب gb vpn برای گوشی های اندرویدی

رمزگذاری تمام فعالیت های ما

امنیتی که این فیلتر شکن دارد باعث می شود که حریم خصوصی ما در طی استفاده از این برنامه کاملا ایمن باقی بماند. یکی از این موارد رمزگذاری کردن داده‌ های ما می‌ باشد. که این کار را با عبور دادن اطلاعات شخصی ما از تونل‌ های رمزگذاری شده انجام می‌ دهد. و کمک می‌ کند تا اطلاعات مهم ما به دست افراد ناشناس نیفتد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *