دانلود فیلتر شکن EverVpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن EverVpn برای آیفون

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن اِور وی پی ان برای گوشی همراه

شما می توانید به وسیله یک فیلتر شکن تمامی فیلم های موجود در کشور را بدون سانسور برای خود باز کنید. البته فیلتر شکن مد نظر باید از سرعت بالایی برخوردار باشد. تا هنگام دانلود کردن اتصال شما را قطع نکند. یکی از بهترین فیلتر شکن ها در این زمینه برنامه EverVpn است. که با سرعت بسیار بالایی که برای شما فراهم می کند، می توانید به هر چیزی که می خواهید با بالاترین کیفیت و امنیت دسترسی پیدا کنید.

حفاظت از اطلاعات خصوصی خود

یکی از کار های مهمی که این برنامه پس از روشن شدن برای شما انجام می دهد، حفاظت از اطلاعات خصوصی شما است. یعنی هر چیزی که در گوشی همراه شما وجود دارد کاملا رمزگذاری شده می شوند. و هیچ کس دیگر قادر نخواهد بود به آن ها دسترسی پیدا کند. علاوه بر آن وقتی به سایت های مختلف مراجعه می‌ کنید، تمام مواردی که مشاهده می کنید و آن ها را دانلود می کنید به صورت خصوصی باقی می ماند. و کسی نمی تواند متوجه شود شما چه فعالیتی انجام می دهید.

نماگرفت

رایگان و نامحدود بودن تمام امکانات برنامه EverVpn

هر ویژگی که در این برنامه وجود دارد به صورت کاملا نامحدود در اختیار شما قرار می گیرد. تا بتوانید با اتصال به سرور های این برنامه بدون هیچ مشکلی مرور خود را انجام دهید. و نگرانی بابت قطع شدن اتصال خود نداشته باشید. البته تمامی این امکانات به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و هیچ محدودیتی در این رابطه وجود ندارد. شما می توانید با خیال راحت این برنامه را نصب کنید و از تمام امکانات آن در سرتاسر کشور بهره مند شوید.

  دانلود فیلتر شکن PHOENIX Vpn نسخه مود شده

نماگرفت

برنامه EverVpn دارای سرور های پرسرعت

فیلتر شکن اِور وی پی ان دارای سرور های بسیاری در سراسر جهان است. که شما به راحتی می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و با ضربه زدن بر روی آن اتصال خود را برقرار کنید. تمام سرور هایی که در این برنامه وجود دارند از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند. و فرقی ندارد که به کدام یک از آن ها متصل شوید. زیرا تمام آن ها کیفیت قابل قبولی را برای شما فراهم می کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *