روش نصب و استفاده راحت از فیلتر شکن Emirates VPN در گوشی


روش نصب و استفاده راحت از فیلتر شکن Emirates VPN در گوشی

دانلود برنامه Emirates VPN برای آیفون + نسخه جدید

فیلتر شکن Emirates VPN یکی از قوی‌ ترین برنامه‌ های موجود در کشور ما می‌ باشد. که اتصالی بسیار سریع و پایدار را برای ما ایجاد می‌ کند. و این موضوع به خاطر سرور های پرسرعت آن است. به گونه‌ای که وقتی ما این فیلتر شکن را بر روی دستگاه‌ های خود نصب می‌ کنیم. دیگر هیچ محدودیت و سانسوری برای ما باقی نخواهد ماند. و این موضوع به خاطر ویژگی‌ های این فیلتر شکن است که در ادامه به آن اشاره می‌ کنیم.

دارای محیطی جذب کننده

این برنامه از رنگ‌ های بسیار جذاب با ترکیبات بسیار زیبا استفاده می‌ کند. که باعث می‌ شود تمامی کاربران به این فیلتر شکن جذب شوند و بخواهند آن را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنند. علاوه بر آن استفاده و متصل شدن به این برنامه بسیار ساده می‌ باشد زیرا دارای گزینه‌ های پیچیده‌ای نیست.

آموزش اتصال آسان به فیلتر شکن Emirates VPN

پس از اینکه این فیلتر شکن را برای خود نصب کردید و وارد آن شدید، با یک گزینه بزرگ به نام استارت روبرو می‌ شوید. که فقط کافی است بر روی این گزینه کلیک کنید تا در یک چشم به هم زدن به سروری پرسرعت متصل شوید. این فیلتر شکن آنقدر سریع متصل می‌ شود که نظر کاربران را به خود جلب می‌ کند. همچنین پس از اینکه متصل شدید تمام فعالیت‌ های شما و داده‌ های استفاده شده برایتان به صورت کامل نمایش داده می‌ شود. تا متوجه شوید چقدر از اینترنت خود استفاده کرده‌اید.

  دانلود فیلتر شکن اندروید Gurannted VPN با لینک مستقیم

اتصال دستی به سرور ها

اگر نخواهید از گزینه اتصال خودکار استفاده کنید به راحتی می‌ توانید وارد لیست سرور های این فیلتر شکن که تعداد آن ها بالا هم هست بشوید. و هر سروری که می‌ خواهید را در هر کشوری انتخاب کنید و به آن متصل شوید. البته لازم به ذکر است که این سرورها رایگان هستند. اما به جز سرور های رایگان این فیلتر شکن سرور های پرمیوم هم دارد که به توضیح درباره آن ها می‌ پردازیم.

سرور های پرمیوم: بیشتر سرور های این فیلتر شکن رایگان می‌ باشد اما در این برنامه چندین سرور پرمیوم هم وجود دارد. که اگر خواستید از خدمات با کیفیت‌تری استفاده کنید می‌ توانید بر روی آن ها ضربه بزنید و با توجه به نیاز خود، اکانت مورد نظرتان را خریداری کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *