دانلود نسخه جدید برنامه Elusive vpn بدون محدودیت


دانلود نسخه جدید برنامه Elusive vpn بدون محدودیت

فیلتر شکن رایگان و ایمن Elusive vpn برای اندروید

شما می توانید با دانلود یک فیلتر شکن قوی به تمام موارد مسدود در کشور خود دسترسی پیدا کنید. البته این برنامه باید امنیت بالایی داشته باشد تا هنگام بازدید از سایت های مختلف اطلاعات شما به سرقت نرود. یکی از بهترین فیلتر شکن ها در این زمینه برنامه Elusive vpn است. که به شما کمک می کند تا بتوانید هر فیلتری را با ایمنی بالا دور بزنید و با سرعت بسیار بالا به موارد محدود شده دسترسی پیدا کنید.

رمزگذاری تمام داده های خصوصی

هر داده و اطلاعاتی که در گوشی همراه شما است، توسط این فیلتر شکن به صورت ایمن و خصوصی در می آید. تا بتوانید با اطمینان خاطر به هر چیزی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. و بدون اینکه اطلاعاتتان به خطر بیفتد به سایت های مختلف مراجعه کنید. زیرا هر چیزی که دریافت می‌ کنید با رمزگذاری های پیشرفته این برنامه کاملا به صورت ناشناس در می آید.

برنامه Elusive vpn دارای سرور های باکیفیت و پرسرعت

یکی از نکات مثبت این برنامه که در بین کاربران باعث شده است که از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. وجود سرور های پرسرعت و با کیفیت آن است. این ویژگی باعث می شود که شما بتوانید هر زمان که می خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید و بدون اینکه سرعت شما کاهش پیدا کند به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. همچنین شما می توانید فیلم های مورد علاقه خود را با عالی ترین کیفیت برای خود دانلود کنید.

  دانلود فیلتر شکن VPN UAE برای گوشی همراه

نماگرفت

پنهان کردن آدرس آی پی توسط فیلتر شکن Elusive vpn

موقعیت مکانی شما اولین چیزی است که مورد حمله سارقان قرار می گیرد. بنابراین اگر به دست افراد ناشناس بیفتد ممکن است تمام اطلاعات شما به خطر بیفتد. ولی این فیلتر شکن به سادگی می تواند موقعیت مکانی شما را پنهان کند و با ایجاد یک آدرس آی پی جدید از به خطر افتادن اطلاعات شما جلوگیری می کند. تا شما بتوانید با خیال راحت به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید و از موقعیت مکانی خود محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *