دانلود فیلتر شکن Edoztunnel Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Edoztunnel Vpn با لینک مستقیم

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Edoztunnel Vpn

شما با نصب فیلتر شکن قوی و پرسرعت Edoztunnel Vpn و اتصال به سرور های رایگان آن می توانید به راحتی هر فیلترینگی که در کشور تان اعمال شده است را از بین ببرید. و به سادگی برنامه های مورد علاقه خود را نصب و استفاده کنید. همچنین برنامه ما از اطلاعات شما محافظت می کند تا بتوانید مروری امن داشته باشید و از گشت و گذار نامحدود در وب لذت ببرید.

دانلود فیلترشکن جی اندروید

 

دانلود فیلترشکن D-VPN برای اندروید

اتصال خودکار به سرور های برنامه Edoztunnel Vpn

این برنامه هزاران سرور در مکان های مختلف در سراسر جهان را به شما ارائه می دهد. تا همه به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند
همچنین شما می توانید به صورت خودکار سریع ترین سرور را برای خود انتخاب کنید و به صورت امن و خصوصی در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. بدون اینکه از سرعت اینترنت شما کاسته شود.

نصب و استفاده رایگان از Edoztunnel Vpn

استفاده از این برنامه و تمام سرور هایش کاملا رایگان است. یعنی شما می‌ توانید با لینک های مستقیم این برنامه را نصب کنید. و با کلیک بر روی سرور مورد نظر خود بدون پرداخت هزینه متصل شوید. و مروری نامحدود در سرتاسر جهان داشته باشید.

Captură de ecran

اتصال امن به وای فای های مختلف

شما می توانید با سرور های موجود در این برنامه به هر نوع اینترنتی متصل شوید. یعنی فرقی ندارد به وای فای یا اینترنت گوشی، در هر صورت یک اتصال امن و قوی برای شما ایجاد می شود. شما حتی می توانید به وای فای های عمومی و مکان های ناامن متصل شوید و از اتصال پر قدرت و ایمن خود لذت ببرید. زیرا سرور های این برنامه هر مکان عمومی را خصوصی می کند تا هیچ یک از داده های شما به خطر نیفتد. و افراد ناشناس نتوانند موقعیت مکانی شما را شناسایی کنند. بنابراین با پنهان شدن آدرس آی پی خود می‌ توانید مروری نامحدود داشته باشید.

  دانلود فیلتر شکن HivaVpn نسخه جدید و رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *