دانلود فیلتر شکن Eclipse VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Eclipse VPN برای اندروید

فیتر شکن Eclipse VPN سرویس وی پی ان مخصوص کاربران ایرانی‏

Eclipse VPN به صورت اختصاصی برای افراد داخل ایران ساخته شده است.
این برنامه به یک IP و ادرس ایرانی نیاز دارد بدین معنی که هیچ کجای دنیا به جز ایران این وی پی ان کار نخواهد کرد.

دانلود فیلترشکن ایکس اندروید

دانلود فیلترشکن Proxy Master برای اندروید

 

سرعت بالا و نامحدود

اگر سرعت بسیار پایین و حوصله سر بر قیمت های بسیار بالا خسته و کلافه شدید و در داخل ایران زندگی می کنید ما به شما Eclipse VPN را پیشنهاد می کنیم.
این وی پی ان به شما اجازه می دهد که با سرعت بالا و رایگان در فضای اینترنت چرخ بزنید و به سایت های فیلتر شده به راحتی متصل شوید.
همان طور که گفته شد این برنامه فقط در ایران یا با آدرس IP ایرانی کار می کند. دلیل این موضوع این است که به برنامه اجازه می دهد تا سطح بالایی از عملکرد و افزایش سرعت و پهنای باند را حفظ کند.

سیستم امنیتی برنامه Eclipse VPN

EclipseVPN از فناوری “Internet Kill Switch” استفاده می کند تا مطمئن شود که آدرس IP واقعی و موقعیت جغرافیایی کاربران همیشه ناشناخته می ماند. این سیستم به طور مداوم وضعیت اتصال کاربر را کنترل می کند و در صورت تغییر مانند افت کیفیت VPN با قطع کامل اتصال کاربر به اینترنت از آن محافظت می کند.

‏این برنامه همچنین قابلیت پیکربندی پراکسی ها را در برنامه به ارمغان می آورد. به طرز چشم گیری قابلیت های برنامه VPN را افزایش می دهد.
یکی دیگر از قابلیت های جالب این برنامه این است که ‏ به کاربران این امکان را می دهد که انتخاب کنند کدام برنامه ها در دستگاهشان می توانند تونل VPN را دور بزنند.

  نصب پروکسی برای تلگرام

 

ویژگی برنامه Eclipse VPN

کاربران اندروید 8 و بالاتر می توانند از ویژگی «Block Connections Without VPN» این برنامه استفاده کنند. این قابلیت با مسدود کردن اتصالات در صورتی که VPN به طور ناخواسته قطع شود از کاربر محافظت می کند. این ویژگی علاوه بر ویژگی “Kill Switch” است که در این برنامه قرار داده شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *