دانلود آخرین ورژن برنامه Eagle VPN Pro برای ویندوز


دانلود آخرین ورژن برنامه Eagle VPN Pro برای ویندوز

نصب رایگان Eagle VPN Pro برای گوشی اندروید

با توجه به نیاز کاربران فیلتر شکن‌ های متعددی وارد بازار شده‌اند که هر کدام از آن ها به نوبه خود می‌ توانند خدمات متعدد و متفاوتی را به کاربران ارائه کنند. البته بعضی از آن ها کیفیت خوبی ندارند و بهتر است که شما آن ها را نصب نکنید. اما فیلتر شکن Eagle VPN Pro یکی از برنامه‌ های جدید در کشور ما می‌ باشد. که می‌ تواند خدمات عالی را به کاربران خود ارائه کند. و مهم‌ ترین ویژگی آن سرور های پرسرعتش می‌ باشد. که در سرتاسر جهان وجود دارد و شما با استفاده از آن می‌ توانید محدودیت‌ ها را به راحتی از بین ببرید.

نصب و استفاده رایگان برنامه Eagle VPN Pro

یکی از ویژگی‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد رایگان بودن آن می‌ باشد. یعنی شما برای نصب کردن این برنامه و استفاده از سرور هایش لازم نیست هزینه پرداخت کنید. بلکه می‌ توانید این فیلتر شکن کم حجم را به راحتی بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید. و بدون هیچ هزینه‌ای تنها با یک ضربه به سرور های پرسرعت آن متصل شوید.

Screenshot image

انجام بازی های آنلاین بدون محدودیت

وقتی شما به این فیلتر شکن متصل می‌ شوید به علت سرعت بالا و پینگ پایینی که برای شما ایجاد می‌ شود. به راحتی می‌ توانید از این فیلتر شکن برای انجام بازی‌ های آنلاین مورد علاقه خود استفاده کنید. البته به جز بازی شما می‌ توانید اپلیکیشن‌ های دیگر را برای خود نصب کنید. و با سرعت و کیفیت عالی به انجام فعالیت‌ های دلخواه خود بپردازید.

  چه فیلتر شکنی کار میکنه

برخورداری برنامه Eagle VPN Pro از سرور های جهانی همراه با تعویض IP

همانطور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد این فیلتر شکن دارای سرور های پرسرعت می‌ باشد. که در سرتاسر جهان واقع شده‌اند و همه آن ها سرعت بسیار بالایی را در اختیار شما قرار می‌ دهند.
ویژگی خوبی که این سرورها دارند این است که وقتی شما به یکی از آن ها متصل می‌ شوید. آدرس آن سرور که در کشور دیگری وجود دارد به عنوان موقعیت مکانی شما قرار داده می‌ شود. که این موضوع باعث افزایش امنیت شما نیز می‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *